روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 158
  • 969
  • 1,384,434
پوشش رادیویی دو محور تبریز – جلفا و تبریز رازی در آینده نزدیک

سرپرست اداره کل راه‌آهن آذربایجان گفت: پوشش رادیویی در محور مراغه تا تبریز عملیاتی شده است و برای محورهای ‘تبریز – جلفا’ و ‘تبریز – رازی’ نیز به زودی اجرایی می شود.
میرحسن موسوی با بیان اینکه در سه سال گذشته حدود پنج اقدام مهم در بخش علائم الکتریکی و ارتباطات انجام شده است.
وی با بیان اینکه محورشمار ایستگاه راه‌آهن ‘تبریز – جلفا’ یکی دیگر از این اقدامات است، افزود: با توجه به اینکه پروژه برقی کردن در این محور انجام می‌شود، موضوع محورشمار در این مسیر در حال تکمیل است.
سرپرست اداره کل راه‌آهن آذربایجان تصریح کرد: پروژه کابل فیبر نوری در راه‌آهن ‘رازی – جلفا’نیز تا محور مراغه انجام شده اما مسیر رازی هنوز تکمیل نشده است.
به گفته موسوی، درحال حاضر کابل‌های هوایی راه‌آهن جمع‌آوری‌ شده است.
وی به یکی دیگر از پروژه‌های مهم در بحث علائم الکتریکی و ارتباطات اشاره کرد و افزود: پروژه کنترل مرکزی اتوماتیک (CTC) یکی دیگر از پروژه‌ها است که مطالعات آن در حال اجرا است و در این ارتباط یکی از شرکت‌های خارجی سیستم RC را ارتقا و به (CTC) تبدیل می‌کند که در نهایت کل مسیر تهران و تبریز به این سیستم مجهز می شود.
موسوی با بیان اینکه بهره‌برداری از ظرفیت مازاد ارتباطات راه‌آهن موجب درآمد غیرعملیاتی در راه‌آهن می شود، افزود: برای این اقدام، کارهای سخت‌افزاری صورت گرفته تا تجهیزات مربوط به آن نصب شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز