روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 1,036
  • 882
  • 994,949
پوشش زیبای خیابان های تبریز با برگ های زرد و نارنجی

25شهرداری تبریز در ۲۷ نقطه از کلانشهر تبریز طرح پاییزی را اجرا کرده است و خیابان‌های تبریز با برگ‌های پاییزی پوشیده شده است.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در این خصوص به خبرنگاران گفت: اجرای طرح پاییزی در تبریز با استقبال بالای شهروندان مواجه شده است.
مسعود برزگر جلالی با تاکید براینکه ایجاد مسیرهای پاییزی طرح گوزل تبریزیم در این خصوص انجام شده است، ادامه داد: ۲۷ نقطه از شهر تبریز در این طرح با برگ های پاییزی پوشیده شده است.
وی سپس گفت: اهداف این طرح ایجاد شور و نشاط در شهر، تداوم اجرای طرح جامع خدماتی و نشان دادن زیبائی های منحصر به فرد این فصل است.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز ابراز داشت: مسیرهای مورد نظر برای بهره مندی و لذت پاییزی همشهریان در حال حاضر رفت و روب نخواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز