روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 214
  • 696
  • 1,076,745
پول کی‌روش حاضر است ولی نمی‌توانیم آنرا پرداخت کنیم

مدیرعامل باشگاه پیکان می‌گوید پول سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حاضر است ولی به خاطر مشکلات بانکی، امکان پرداخت این پول وجود ندارد.
به گزارش خبرنگاران ، محمود شیعی درباره انتظارش از تیم پیکان گفت: برای سال سوم است که با کادر فنی ادامه همکاری می دهیم. در فوتبال نگاه ویژه به تیم های پایه و استفاده از این محصول در تیم بزرگسالان داشته ایم. این برنامه ریزی جواب داده است. داریم کاری می کنیم از محصولات و بازیکنان خودمان در پیکان استفاده کنیم.
وی که با برنامه تهران ورزشی صحبت می کرد، افزود: از هزینه های اضافه هم جلوگیری کرده ایم. مجمعی داریم که بودجه را کنترل می کند. سال گذشته هم تعداد زیادی از جوانان خودمان استفاده کردیم.
مدیرعامل باشگاه پیکان که عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم هست، درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون اساسنامه دارد. ما این مسئله را پیگیری کردیم. به طور جدی پیگیر هستیم که اساسنامه طبق فیفا فعال شود و اگر مشکلی هم هست تفکیک شود. من چیز خاصی را متوجه نشدم و حساسیت خاصی روی این مسئله دارم. باید ببینیم در چارچوب استانداردهای فیفا هست یا خیر.
وی درباره اینکه این اساسنامه در هیات دولت مصوب نشده است؟ خاطرنشان کرد: در دوران گذشته این اتفاق افتاده است. در دوره ای که ما بودیم این بحث نشده و به طور جد پیگیر آن هستیم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه اگر اساسنامه مستقل است چرا دولت هزینه فدراسیون فوتبال و سرمربی آنرا می دهد؟ گفت: دولت آمده است که به راه اندازی فوتبالمان کمک کند. بودجه فدراسیون دولتی نیست.
شیعی درباره قانون منع به کار گیری بازنشستگان در ورزش هم تاکید کرد: خودم از این موضوع استقبال می کنم. نمونه بارز فرمانده جنگ و جبهه بود که به جوانان دادیم و آنها جنگ را بردند. وقتی آنها توانستند به خوبی و خوشی توانستند، جوانان ما نتوانند؟! یک اتفاق میمون و مبارک دارد در مملکت می افتد و امیدوارم همه از آن استقبال کنند.
وی در خصوص کارلوس کی روش هم گفت: هیات رئیسه ادامه همکاری کی روش را تایید کرد. الان وقفه کوچکی ایجاد شده است و بحث حقوق ایشان است. با اینکه حقوق کی روش حاضر است ولی سیستم بانکی ما نتوانسته پولش را واریز کند. یکسری مشکلات کوچک این چنینی داریم. اصل مطلب ادامه کار کی روش است که ایشان می ماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز