پیروزی ساغلام در اولین تجربه دربی

تراکتورسازان تیمی بودند که توانستند نتیجه دربی هفته بیست و سوم را به سود خود به پایان برسانند . بردی که باعث شد تا ارتغرول ساغلام همچنان بدون شکست کارش را به پیش ببرد ‌. و اولین تجربه دربی این مربی ترکیه ای با پیروزی همراه شد .
تراکتورسازان توانستند از حملات پیاپی‌ خود در این دیدار نتیجه بگیرند و با دو گلی که وارد دروازه خسوس کردند بازی را با پیروزی به اتمام رساندند ‌. همانطور که قابل پیش بینی بود تراکتوری ها از دقایق ابتدایی بازی حملات خود روی دروازه همشهری خود ایجاد کردند . آنها با رهبری ابراهیمی سعی داشتند از همان دقایق ابتدایی به دروازه حریف برسند . اتفاقی که نیفتاد ، چرا که در طرف مقابل گسترشی ها سعی در دفاع و ضدحملات خطرناک داشتند و در نهایت موفق شدند در میانه های نیمه نخست از این حربه خود به نتیجه برسند و توانستند دروازه حریف خود را باز کنند ‌.
پس از این اتفاق و البته مصدومیت و خروج ابراهیمی از این دیدار باعث شد تا سرخپوشان تغییراتی در نوع حملات خود ایجاد کنند .
تغییراتی که حداقل تا پایان نیمه اول جواب نداد . در نیمه دوم نیز همانطور که قابل پیش بینی بود این تراکتورسازان بودند که دروازه حریف خود را به توپ بستند و با تصاحب زمین و توپ ، مالک اصلی در این بازی محسوب می شدند .
البته در طرف مقابل فیروز کریمی نیز با ورود بازیکنان مورد نظرش به بازی ، نشان داد قصد دفاع از تنها گل زده تیم خود دارد . در حالی که هر چه از دقایق بازی سپری می شد حملات تراکتوری ها بیشتر می شد آنها سعی در کنترل بازی و کشتن زمان بازی داشتند و البته با موقعیت نیز به کار خود ادامه می دادند . با گذشت هر دقیقه حملات یاران ساغلام بیشتر می شد تا اینکه بالاخره آنها توانستند دژ دفاعی خسوس و مدافعانش را بشکنند و با ضربه سر دقیق پهلوان بازی را به تساوی بکشانند .
بعد از این گل سرمربی تراکتور بازیکنانش را به حمله گسترده تشویق می کرد تا بتواند تیمش را به برتری برساند . حملاتی که در نهایت جواب داد و یک ضربه پنالتی برای این تیم به ارمغان آورد . ضربه ای که توسط کاپیتان کیانی به گل دوم و پیروزی بخش تراکتور تبدیل شد. امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از