روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 633
  • 530
  • 1,190,515
برای پیروزی مقابل مس رفسنجان برنامه داشتیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: بیش از ۴-۵ جلسه کلاس تئوری و عملی برگزار کردیم تا در بازی با مس رفسنجان به پیروزی برسیم.
حیدر جعفریپس از پیروزی سه-صفر تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: نتیجه نشان داد که بازیکنان ما چه عملکردی در این بازی داشتند. یک بازی منظم و با تاکتیک از بازیکنان شهرداری شاهد بودیم و خواسته‌هایمان را در زمین اجرا کردند. بازی ما تا جایی خوب و منظم بود که هواداران تیم حریف هم در پایان شهرداری تبریز را تشویق کردند.
وی افزود: موقعیت خیلی کمی به حریف دادیم اما در مقابل موقعیت‌های زیادی روی دروازه تیم میزبان خلق و ۳ موقعیت را به گل تبدیل کردیم. بیشتر به این دلیل خوشحال هستم که ۲ گل ما را بازیکنان امید فصل گذشته‌مان به ثمر رساندند.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: آقای دکتر رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در ابتدای فصل هم هدفگذاری کردند که از بازیکنان جوان و بومی در این تیم استفاده کرده و آنها را به تیم‌های بزرگ‌تر بفرستیم. امروز ۲ بازیکن جوان ما گلزنی کردند و ۴-۵ بازیکن نیز در ترکیب تیم حضور داشتند. میانگین سنی تیم ما در این بازی، ۲۵ سال و متشکل از بازیکنان کاملاً بومی بود که بازی ایده آلی انجام دادند.
جعفری با اشاره به لزوم حمایت از تیمش بیان کرد: در ابتدای فصل هم گفته بودم که این تیم شایسته پیشرفت است و رفته‌رفته به موفقیت می‌رسد. اگر به این تیم جوان و بومی فرصت و امکانات داده شود، می‌تواند به موفقیت‌های بیشتری برسد. امیدواریم مسئولان شهری، شهردار محترم و آقای دکتر رحیمی دست به دست هم بدهند تا در سال‌های آتی ۱۰ بازیکن به تیم ملی معرفی کنیم چرا که این پتانسیل را داریم و ۳۰ بازیکن بومی توانمند در شهرداری تبریز حضور دارند.
وی در رابطه با اینکه آیا برد شهرداری در دیدار با مس رفسنجان تکنیکی بوده اظهار کرد: هیچ نتیجه‌ای شانسی نیست و بیش از ۴-۵ جلسه کلاس تئوری و عملی برگزار کردیم تا در این بازی به پیروزی برسیم. تیمی که بیش از ۱۲ میلیارد تومان هزینه کرده است قطعاً به این راحتی شکست نمی‌خورد و اگر برنامه تکنیکی و تاکتیکی نداشتیم، گل تساوی را دریافت می‌کردیم اما با برنامه کار کردیم و توانستیم گل‌های دوم و سوم را به ثمر برسانیم.
سرمربی شهرداری تبریز در پایان گفت: ما فردا تمرین ریکاوری داریم و روز ۸ مهرماه نیز مقابل خونه به خونه به میدان می‌رویم. کارمان با این برد تمام نشده و برای بازی‌های آتی هم برنامه داریم. امشب به خاطر این پیروزی شادی می‌کنیم اما از فردا خود را برای بازی آتی آمده خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز