روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 815
  • 857
  • 1,394,108
پیروزی والیبال ایران در گام نخست

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ جمعه شب گذشته به مصاف بلژیک رفت .
این مسابقه که نخستین دیدار خانگی ملی پوشان ایران در لیگ جهانی امسال بود ، در حالی آغاز شد که ظرفیت سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تکمیل شده بود و تیم ایران حمایت همه جانبه هواداران را همراه داشت . ملی پوشان والیبال ایران در ست نخست این مسابقه رقایت نزدیکی با تیم بلژیک داشتند و در نهایت ( ۲۵ بر ۲۳ ) مغلوب حریف شدند اما در ست دوم با اقتدار و با اختلاف هشت امتیاز ( ۲۵ بر ۱۷ ) به پیروزی رسیدند تا آماده برای ست های سوم و چهارم این مسابقه شوند .
در ابتدای ست سوم تیم ایران هماهنگی لازم را نداشت و از حریف عقب افتاد ، اما در میانه ست جبران کرد و در نهایت این ست را نیز با امتیاز ( ۲۵ بر ۲۲ ) از آن خود کرد تا در ست شماری دو بر یک از حریف جلو بیافتد . ملی پوشان ایران به رغم شایستگی در ست چهارم نیز با امتیاز ( ۲۵ بر ۲۳ ) مغلوب شدند تا مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شود .
در نهایت تیم ملی والیبال ایران در ست پنجم ( ۱۵ بر ۱۲ ) به پیروزی رسید . تیم ملی والیبال ایران این مسابقه را با ترکیب میلاد عبادی پور ، سعید معروف ، فرهاد قائمی ، محمد موسوی ، عادل غلامی ، امیر غفور و مهدی مرندی آغاز کرد . ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک نیز از ترکیب برام ون دن درایس ، فرانسوآ لیکات پیتر ورهیز ، ماتیاس والکیزر ، توماس روسو ، آرنو ون دی ولد و جلی ریبنز در ابتدای این مسابقه استفاده کرد . قبل از شروع زمان پروتکل این مسابقه ۱۲ هزار تماشاگر حاضر در سالن به احترام حملات تروریستی اخیر تهران یک دقیقه سکوت کردند .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز