روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
پیشرفت چشمگیر عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر و پارک زمستانی

عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر و اجرای پارک زمستانی پیرامون آن از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با جدیت تمام و پیشرفت فیزیکی چشمگیری در حال پیگیری است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: به منظور استقبال در خورشان مسافرین و گردشگران کلانشهر تبریز و آماده سازی این شهر برای تبریز ۱۳۹۷(۲۰۱۸ میلادی)، عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر به همراه پارک زمستانی پیرامون آن، طبق برنامه ریزی بعمل آمده با انجام خاکبرداری محوطه پارک زمستانی از طریق سازمان موتوری در حدود ۳۰۰ هزارمتر مکعب و با پیشرفت فیزیکی چشمگیر و قابل تامل از سوی این منطقه در حال پیگیری است.
شهردار منطقه دو تبریز در خصوص اعتبار این عملیات گفت: برای انجام خاکبرداری پارک زمستانی مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
رسول موسائی درباره جزئیات این پروژه اظهار داشت: پارک زمستانی رجائی شهر با در نظر گرفتن تفریحات و سرگرمی های اوقات فراغت در هر شرایط جوی، برای استفاده مسافرین، گردشگران و شهروندان طراحی شده و عملیات احداث آن با انجام خاکبرداری در حال اجراست.
ایشان در ادامه اظهار داشت: با تسریع عملیات اجرائی قسمتی از پارک زمستانی، در صدد آماده سازی آن برای استفاده توریست ها و میهمانان کلانشهر تبریز برای تبریز ۱۳۹۷ (۲۰۱۸ میلادی) هستیم.
رسول موسائی در تشریح مجموعه فرهنگی ورزشی رجائی شهر توضیح داد: این مجموعه که در ۶ طبقه احداث می شود، هم اکنون در مرحله سفت کاری قرار دارد.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز از احداث مجموعه ورزشی تفریحی دیگری از سوی این شهرداری خبر داد و افزود: در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی که مورد توجه بیشترین مسافر و گردشگر کهن شهر تبریز قرار دارد و در فصول مختلف سال همواره مورد استفاده شهروندان می باشد، این منطقه همچنین اقدامات لازم برای احداث سالن ورزشی اسکواش را بعمل آورده و به منظور احیا فعالیت های ورزشی تاریخی برای دوستداران فعالیتهای سنتی، از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز بزودی شاهد آغاز عملیات اجرائی سالن مخصوص ورزش های باستانی خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز