روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 480
  • 721
  • 1,335,402
پیشرفت ۶۰ درصدی آمـــاده سازی و تسطیح بخش مرکزی شهرک خاوران

شهردار منطقه ۹ تبریز از پیشرفت ۶۰ درصدی آماده سازی وتسطیح بخش مرکزی شهرک خاوران خبر داد.
به گزارش شهریار، بهرام نسیانی با اعلام این مطلب گفت: آماده سازی و تسطیح اراضی مختلف شهرک خاوران از اهم پروژه های عمرانی شهرداری منطقه۹ است.
شهردار منطقه افزود: این پروژه با مبلغ قرارداد ۳۵ میلیارد ریال و با همکاری سازمان عمران آغاز گردیده و تاکنون پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی داشته است.
نسیانی با تشریح جزئیات این پروژه تصریح کرد: حجم خاکبرداری به میزان ۲۲۷۰۰۰ متر مکعب، تسطیح بستر ۵۴۹۷ متر مربع، خاکریزی۱۲۵۰۰ متر مکعب، بنایی سنگ لاشه۱۱۰۰ متر مکعب، بتن ریزی ۵۰۷ متر مکعب، اجرای جداول ۲۸۵ متر مکعب، زیر اساس ۳۰۰۰ متر مکعب و اساس ۹۳۷ متر مکعب، از جمله اقداماتی است که تا کنون در این پروژه ی عمرانی اجرا گردیده است.
شهردار منطقه۹ ادامه داد: از جمله ی اهداف آماده سازی اراضی بخش مرکزی شهرک خاوران، مسیرگشائی خیابان های ۲۷ هکتاری، واگذاری قطعات ۲۷ هکتاری، اتصال شهرک خاوران به آذران و اتصال ۳۵ متری یک به دو می باشد که گام مهمی درایجاد زیرساخت ها و امکان اجرای پروژه های عمرانی در این محدوده ی شهرک خاوران بوده و امید است با تلاش خادمین مردم در این منطقه، این مهم در کمترین زمان ممکن محقق شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز