روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 25
  • 857
  • 1,393,318
پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی

شهردار تبریز از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز خبر داد و افزود: این پیشرفت تنها در مدت ۱۸ ماه به ثمر رسیده و از قابلیت‌های عمرانی شهرداری تبریز حکایت دارد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی در ادامه بازدیدهای هفتگی خود به همراه مدیرکل صدا و سیمای استان، از بخش‌های مختلف پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز بازدید کرد.
وی در حاشیه این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های چندمنظوره مرکز همایش‌های بین‌المللی گفت: تاثیرات ماندگار پروژه در خدمت توسعه فرهنگی تبریز، استان و محدوده شمال‌غرب خواهد بود.
شهردار تبریز یادآور شد: مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، در روزهای نخستین ایده‌پردازی، در قالب یک سالن همایش پیش‌بینی شده‌بود؛ اما با توجه به ضرورت‌های «تبریز ۲۰۱۸» و نیاز به زیرساخت‌های فرهنگی، پروژه، با معیارهای ملی و بین‌المللی طراحی شده و با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان، به پیشرفت ۸۰ درصدی رسیده‌است.
نجفی با تاکید بر این که مرکز همایش‌ها، محور توسعه شهرک خاوران خواهد بود، اظهار داشت: علاوه‌بر تاثیرات مستقیم مرکز همایش‌ها، نقشی که این پروژه در هدایت مجموعه‌های تجاری، رفاهی، اداری و خدماتی پیرامون خود خواهد داشت، حایز اهمیت است.
وی بر لزوم تسریع در اجرای پروژه تاکید کرد و افزود: با توجه به حمایت‌های مالی صورت گرفته، پروژه باید با رعایت شاخص‌های کیفی، هر چه سریع‌تر تکمیل شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز