روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 256
  • 1,066
  • 1,388,324
پیشنهادی از ماشین سازی نداشته ام؛ خطیبی: همه باید به تراکتور کمک کنیم

رسول خطیبی سرمربی سابق تراکتورسازی در مورد اتفاقات اخیر در باشگاه در مورد بحث مالکیت و اهمیت توجه به بیشتر به این تیم در آستانه رقابت های لیگ هفدهم به “ورزش سه” گفت: تراکتورسازی در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری به توجه احتیاج دارد. اتفاقات سال گذشته و محرومیت تیم از نقل و انتقالات ضربه بدی به تیم بود و حالا هم بحث مالکیت پیش آمده که می تواند به تیم ضربه بزند. البته باشگاه در قضایایی که در مورد محرومیت از نقل و انتقالات پیش آمده مقصر است و اشتباهاتی داشته و آقای آجرلو هم این موضوع را پذیرفته ولی به هر حال این اتفاق رخ داده و حالا ما باید خودمان اوضاع را سر و سامان بدهیم.
خطیبی ادامه می دهد: بحث محرومیت از نقل و انتقالات از دست ما خارج است ولی بحث مالکیت که این روزها پیش آمده موضوعی است که خودمان می توانیم حل کنیم. آقای شفق یکی از چهره های محبوب استان هستند و زحمات زیادی کشیده اند و از طرفی آقای آجرلو هم در مدتی که در تیم بوده اند تلاش زیادی داشته اند. به نظرم بهتر است خیلی زودتر بحث مالکیت مشخص شود تا تیم بهتر بتواند برای مسابقات آماده شود. هم آقای تاج و هم آقای آجرلو زحمات زیادی برای تیم کشیده اند و فکر می کنم استفاده از مشاوران مجرب می تواند به هر کسی که به عنوان مدیرعامل انتخاب شد کمک کند. امسال تیم آسیایی شده و باید همه به تراکتورسازی کمک کنیم تا بتواند نتایج خوبی بگیرد.
سرمربی فصل گذشته ماشین سازی که در میانه های راه جای خود را به فرهاد کاظمی داد، در مورد صحبت هایی که مبنی بر بازگشتش به ماشین سازی مطرح می شود، عنوان کرد: اصلا چنین صحبت هایی صحت ندارد. ماشین سازی هنوز وضعیت مشخصی ندارد و چطور در این شرایط که حضور آنها در فصل بعد مشخص نیست به دنبال انتخاب مربی هستند؟ ماشین سازی و شهرداری تبریز هر دو زیر نظر شهرداری هستند و از نظر قانونی دو تیم نمی توانند زیر نظر یک ارگان در مسابقات باشند. از طرفی من دو پیشنهاد لیگ یکی داشته ام که قبول نکردم. دوست ندارم در لیگ یک مربیگری کنم ولی اگر پیشنهاد مناسبی برسد به تیمی می روم که پتانسیل لازم برای صعود را داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز