روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 455
  • 746
  • 1,351,211
پیشنهاد امارات به قطر برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲

یک مقام ارشد اماراتی تایید کرد امارات آماده کمک به قطر برای میزبانی جام جهانی است.
عارف العوانی، مسوول برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در امارات که از مقامات عالی‌رتبه ورزشی کشور امارات است، تایید کرد که این کشور آماده و مشتاق به کمک به قطر برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ است. او در همین رابطه گفت: خیلی خوب است که قطر میزبانی این رویداد بزرگ را بر عهده دارد چرا که باعث می‌شود اتحاد و همبستگی بین کشورهای منطقه افزایش یابد. امارات مشتاق و آماده است تا در صورت تایید فیفا، به قطر برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ کمک کند.
فیفا در حال بررسی افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی از ۳۲ به ۴۸ تیم است و در این صورت کشورهای همسایه قطر نیز می‌توانند در میزبانی جام جهانی به این کشور کمک کنند.
قطر اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد که تا سال ۲۰۱۹، نود درصد از زیرساخت‌های ورزشی برای میزبانی جام جهانی آماده خواهد بود ولی در صورتی که تعداد تیم‌های جام جهانی به ۴۸ تیم افزایش یابد، به چهار ورزشگاه دیگر نیز نیاز است تا این بازی‌ها را میزبانی کنند.
امارات در کنار مصر، عربستان و بحرین تحریم‌هایی را علیه کشور قطر در سال ۲۰۱۷ شروع کردند. هم‌چنین شبکه BeIN قطر که حق پخش میزبانی جام جهانی را داشت بعد از این تحریم‌ها، برنامه‌های خود را در امارات بست ولی بعد از جام جهانی بار دیگر به حالت قبل درآمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز