روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 118
  • 489
  • 1,439,873
پیشنهاد نجــومی کویت برای میزبانی واترپلو

چندی پیش صحبت‌هایی در مورد شانس بالای ایران برای در اختیار گفتن میزبانی رقابت‌های واترپلوی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ جوانان مطرح شد،‌ فرصتی که رخ دادن آن می‌توانست تحول قابل توجهی را در رشته‌های آبی کشور به وجود آورد اما این فرصت با پیشنهاد نجومی کویت به فدراسیون جهانی شنا (FINA) از دست رفت.
چند روز پیش کنگره جهانی فدراسیون جهانی شنا برگزار شد که طبق اخبار موجود،‌ کشور کویت در پیشنهادی نجومی به فینا اعلام کرده؛ در صورت دریافت میزبانی رقابت‌های واترپلوی قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹،‌ علاوه بر هزینه برگزاری رقابت‌ها، هزینه سفر تیم ملی کشورهای مختلف برای حضور در این رقابت ها را نیز پرداخت می‌کند.
با توجه به این پیشنهاد کشور کویت،‌ فدراسیون جهانی میزبانی رقابت‌های قهرمانی جهان واترپلو ۲۰۱۹ جوانان را به این کشور داده است. فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران نیز که در این کنگره حضور داشت، خبر فوق را تایید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز