روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
پیش‌بینی سپرده‌گذای ارزی ۲ میلیارد دلاری برای صادرات

قائم مقام وزیر صنعت و معدن و تجارت در امور تولید گفت: سپرده گذاری ارزی ۲ میلیارد دلاری برای صادرات پیش بینی شده است و قرار بر این است که منابع صندوق توسعه ملی با منابع بانک‌ها ترکیب شود.
رضا رحمانی اظهار داشت: دولت حمایت‌های مالی، غیرمالی و تشویق‌های صادراتی را در نظر گرفته که سپرده‌گذاری شده است.
وی افزود: سپرده‌گذاری ارزی ۲ میلیارد دلاری برای صادرات پیش‌بینی شده و قرار بر این است که منابع صندوق توسعه ملی با منابع بانک‌ها ترکیب شود.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید خاطرنشان کرد: تسهیلات با درصد پایین‌تری نسبت به درصد رایج در اختیار واحدها گذاشته خواهد شد.
وی ابراز کرد:کنترل واردات و مبارزه با قاچاق، توجه ویژه به بحث زنجیره تولید از محصول خام تا محصول نهایی جزو دیگر برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
رحمانی ادامه داد:در امر تولید باید از تولید سنگ معدن تا تولید فرآورده نهایی این محصول را مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم زنجیره‌های مختلف تولیدی در کشور را در آن بخش‌ها کامل کنیم و به تبع آن همه مراحل تولید در داخل کشور مدنظر قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز