روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
پیش بینی اعتبار ۸۰۰۰ میلیاردی برای شهرداری های سراسر کشور

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: ۸۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری‌های سراسر کشور پیش بینی شده تا به صورت اوراق مالی منتشر کنند.
سید محمد علی افشانی در نشست هم اندیشی با شهرداران و روسای شوراهای اسلامی اظهار کرد: ۵۰ درصد این اوراق را دولت و بقیه را شهرداری ها باید تامین کنند.
وی همچنین گفت: دو میلیارد دلار در بودجه سال ۹۷ برای ساماندهی پسماند شهری و روستایی کشور در نظر گرفته شده است .
وی از اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار در بودجه سال ۹۷ برای ساماندهی و کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری کشور خبر داد و افزود: با توجه به آسیب های فراوان گریبانگیر ساکنان مناطق حاشیه نشین استان ، مقامات استان با اولویت کاری طرح ساماندهی رسیدگی به حاشیه‌نشینی را تهیه کنند.
وی اظهار کرد: مسئولان در ارائه خدمات نباید تفاوتی میان شهر و روستا قائل شوند و در این راستا شوراها و دهیاری ها بهترین ظرفیت برای خدمت رسانی به روستاییان هستند.
به گفته افشانی، شهرداران می توانند طرح های سرمایه گذاری مختلفی از محل صندوق توسعه ملی داشته باشند که امیدواریم با تلاش هایی که در حال انجام است وضعیت شهرداری ها بهبود پیدا کند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز