روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 634
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,972
پیش بینی جابه جایی هوایی ۳/۶ میلیون مسافر نوروزی

قائم مقام شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی پیش بینی کرد که در نوروز امسال بیش از سه میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر از طریق فرودگاه های کشور جابه جا شوند.
حسین اسفندیاری در جریان بازدید از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به ایرنا اظهار کرد: این تعداد مسافر دست کم از طریق ۲۵ هزار پرواز ورودی و خروجی بین فرودگاه ها جابه جا می شوند. هم اکنون تمامی فرودگاه های کشور برای خدمات دهی ویژه به مسافران نوروزی آماده اند و از حدود ۲ ماه قبل ستاد نوروزی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران فعال شده که در آن برنامه های مربوط به ارتقای خدمت به مردم و مسافران نوروزی در دستور کار قرار گرفته است.
وی گفت: به این منظور علاوه بر برنامه هایی که سالانه به طور معمول برای بهبود شرایط در فرودگاه ها اجرا می شود همانند طرح ارتقای خدمات که از ۲ سال گذشته نخست از فرودگاه های مشهد و مهرآباد کلید خورد و به سایر فرودگاه ها توسعه یافت، طرح های ویژه نوروزی هم به اجرا درآمده است.
وی ادامه داد: در بعد دیگر نیز با توجه به افزایش سفرهای نوروزی، بخش های عمومی فرودگاه ها اعم از ترمینال ها و توقفگاه ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و نقایص آن برطرف و محیطی آراسته و دلپذیر برای مسافران نوروزی فراهم کرده شده است.
وی با بیان اینکه فرودگاه مشهد از جمله فرودگاه های پرتردد کشور، بویژه در ایام نوروز است، گفت: برآوردها حاکی از آن است که در ایام نوروز بیش از ۶۵۰ هزار مسافر از طریق چهار هزار پرواز در مسیر مشهد از طریق ناوگان هوایی جابه جا شوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز