روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
پیــش‌بینــی ۳ یا ۴ طلا را دارم

علی‌اصغر رواسی معتقد است که شاگردانش توانایی کسب ۳ یا ۴ مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی را دارند.
علی‌اصغر رواسی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران اظهار کرد: به طور کلی بچه‌ها شرایط خوبی دارند و تمرین‌هایشان را در اینجا شروع کرده‌اند. تمرین سبکی داشتند البته با تمرین سبک نمی‌شود گفت در چه وضعیتی هستند، اما امیدوارم در چند روز آینده به بهترین شرایط برسند.
او در مورد گلایه برخی از ورزشکاران از کیفیت غذای دهکده بازی‌های پاراآسیایی نیز گفت: ورزشکاران چنین دغدغه‌ای دارند، اما اگر بخواهیم از نظر کیفی در نظر بگیریم، خیلی هم بد نیست. شاید تنوع غذا کم باشد، اما از نظر کیفی بد نیست و نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد.
سرمربی تیم پاراوزنه‌برداری ایران در واکنش به اینکه همه از برخی وزنه‌برداران چون سیامند رحمان انتظار رکوردشکنی دارند، گفت: وزنه‌برداری ورزشی نیست که وزنه‌بردار همیشه آماده رکوردشکنی باشد. البته سعی می‌شود بهترین رکورد به دست بیاید.
او ادامه داد: سیامند در المپیک به یکباره ۱۰ کیلوگرم رکورد زد که مشکلاتی را برای او به وجود آورد، چرا که وزنه‌بردار برای ارتقای رکورد باید فراتر از توانش تلاش کند. قطعاً سیامند اگر در تمرین شرایط خوبی داشته باشد، می‌تواند بازهم رکورد جهان را ارتقا دهد. دیگر وزنه‌برداران نیز چنین شرایطی دارند.
رواسی در مورد پیش‌بینی‌اش از تعداد مدال‌های تیم پاراوزنه‌برداری ایران هم گفت: بچه‌های ما در هفت وزن شرکت می‌کنند و در سه وزن نماینده نداریم که این هم نقصانی است برای ما. مسئله بعدی این است که در دو سه وزن برنده یا بازنده شدن ما با اختلاف کمی است. در کل من پیش‌بینی می‌کنم سه یا چهار مدال طلا کسب می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز