روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
پیمان یاراحمدی: کشتی‌ِ آسانی در انتخابی‌ها نداشتم

پیمان یاراحمدی، درباره قهرمانی‌اش در انتخابی تیم ملی اظهار کرد: بهترین‌های یک سال اخیر کشور در انتخابی تیم ملی حضور داشتند و سطح رقابت‌ها خیلی بالا بود و کشتیِ آسانی وجود نداشت.هدفم قهرمانی بود و برای آن خیلی تلاش کرده بودم اما کشتی بدون رکورد است و هیچ چیزی در آن قابل پیش‌بینی نیست.
یاراحمدی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مهم‌ترین رقیبش چه کشتی‌گیری بوده است؟ گفت: همه حریفان در یک سطح بودند و نمی‌توانم اسم شخص خاصی را بیاورم.امسال ترجیح دادم با هیچ تیم لیگ برتری قرارداد امضا نکنم و در لیگ کشتی نگیرم؛ با اینکه از لحاظ مالی شرایط سخت است اما باید با همین شرایط ادامه بدهم.ی اضافه کرد: دانشجو هستم و درآمد خاصی ندارم. کشتی هم درآمدش به اندازه‌ای نیست که روی آن حساب کنیم و هرچه که دربیاوریم باید خرج خودمان کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز