روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 669
  • 420
  • 1,436,125
پیگیر مطالبات قانونی کارگران هستیم

راستگو گفت: کارگران نسبت به عدم پرداخت مطالبات‌شان معترض بودند و در نهایت حقوق اردیبهشت ماه ‌آنان پرداخت شد تا مابقی حقوق‌شان نیز به مرور زمان واریز گردد.
علیار راستگو در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت کارگران راه‌آهن آذربایجان ابراز داشت: این مجموعه حدود ۶۰۰ نفر کارگر دارد که از سال قبل با تغییر پیمانکار، با شرکت گسترش آهن راه ظرف قرارداد شد اما در ادامه کار مشکلاتی برای کارگران پدید آمد.
وی خاطرنشان ساخت: کارگران برای وصول مطالبات‌شان نمایندگانی را انتخاب کردند که آنان نیز به صورت جد پیگیر خواسته‌ی کارگران بودند.
فرماندار تبریز با بیان اینکه کارگران معترض تنها حقوق فروردین ماه را دریافت کرده بودند و از لحاظ معیشتی مشکل داشتند، تصریح کرد: بنده طی جلسه‌ای از مدیرعامل شرکت طرف قرارداد و مدیرکل راه‌آهن آذربایجان توضیح خواستم و در نهایت قرار بر این شد از منابع داخلی راه‌آهن آذربایجان حقوق اردیبهشت کارگران پرداخت شود تا در ادامه مسیر، منابع سایر حقوق عقب افتاده‌شان تامین گردد.
وی از پرداخت حقوق اردیبهشت ماه کارگران راه‌آهن آذربایجان در روز چهارشنبه هفته گذشته خبر داد و افزود: جامعه کارگری درآمد اندکی دارد و با تاخیر حقوق، گرفتاری زندگی‌شان دوچندان می‌شود، مسئولان همچنان پیگیر مطالبات هستند و مدیرکل راه‌آهن نیز مکلف به حل مشکلات پرداختی شده است.
این مقام مسئولان در پایان صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه جامعه کارگری با انقلاب و نظام همراه است، یادآور شد: اخیراً بیش از ۲۰۰ کارگر برای تشریح مشکلات‌شان به فرمانداری آمدند و بنده با آنها صحبت نمودم و خواسته‌هایشان را شنیدم و قرار شد مطالبات قانونی آنها پیگیری شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز