روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 384
  • 1,279,980
چرا آلودگی هوا دست از سر تبریزی‌ها بر نمی‎دارد؟

رئیس اداره پایش اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی می‌گوید؛ محدودیت استفاده از گاز در صنایع بزرگ شهر تبریز به دلیل کاهش محسوس دما و نیاز مستمر به تامین گاز در شهرها و تردد بی رویه خودروهای تک سرنشین از دلایل اصلی آلودگی هوای این شهر در چند روز گذشته بوده است.
شاهین رحیم اوغلی با اعلام این مطلب گفت: در فصل سرما عوامل هواشناسی هم‌چون وارونگی دما و سکون هوا، آلودگی را تشدید می‌کند، به دلیل نبود باد و سکون هوا بارش‌های برفی که در چند روز گذشته اتفاق افتاده، نتوانسته به طور کامل آلودگی را کاهش دهد.
وی ادامه داد: در حال حاضر بر اساس آخرین آمار استخراجی از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا در این شهر، شاخص آلودگی هوا نسبت به ذرات معلق ۲٫۵ میکرون ۱۷۵ پی. اس. آی و ناسالم است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به داده‌های ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، وضعیت آلودگی هوا رو به کاهش بوده و امیدواریم با ورود سامانه‌های جدید بارشی به طور کامل رفع شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز