روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 34
  • 1,575
  • 1,392,470
چرا ایران با تیم های بزرگ دنیا بازی نمی کند؟

کارلوس کی روش در جریان جلسه برابر سردبیران رسانه های مختلف در رابطه با عدم برگزاری دیدار تدارکاتی برابر تیم های بزرگ به صحبت پرداخت. او که با سوالی در این رابطه رویرو شد گفت: یک بار برای همیشه در این رابطه حرف خواهم زد. بعضی ها می پرسند چرا در برابر تیم های بسیار بزرگ دنیا بازی نمی کنیم، حتما تیم هایی مانند برزیل و انگلیس و تیم های دیگر بزرگ دنیا تمایل دارند با ایران بازی کنند اما حداقل یک و نیم میلیون دلار برای هر بازی دریافت خواهند کرد.
او ادامه داد: بعضی ها به دانشگاه دولتی می روند اما بعضی ها به دانشگاه های خصوصی، همه نمی توانند هزینه های دانشگاه های خصوصی را متحمل شوند، بنابراین هزینه کردن مبالغی اینچنینی برای ما بسیار زیاد است.
سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: باید تیم ها را به دسته های مختلف تقسیم کنید و سپس در رابطه با برنامه های خود تصمیم گیری کنید، بعضی ها فکر می کنند بازی با تیم های ملی برزیل و انگلیس و حتی پرتغال بهترین بازی ها برای پیشرفت ما خواهد بود اما در حقیقت اینگونه نیست و این تفکری کاملا اشتباه است، قبل از اینکه من به ایران بیایم شما با تیم ملی برزیل بازی کردید و آن بازی را با سه گل به حریف واگذار کردید، این چه دستاوردی برای ایران داشت جز اینکه غرور و اعتماد به نفس بازیکنان را از آنها گرفت و هواداران را غمگین کرد.
کی روش در پایان پاسخ به این سوال گفت: ما باید پله پله پیش برویم و توانایی های خودمان را نشان دهیم تا وقتی در برابر تیمی مانند آرژانتین بازی می کنیم آنها از ما باد بگیرند، ما باید بازی های دوستانه را مدیریت کنیم ولی چیزی که مشخص است نباید به دام لطمه زدن به خود بیفتیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز