روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 333
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,160
چرا ایران با تیم های بزرگ دنیا بازی نمی کند؟

کارلوس کی روش در جریان جلسه برابر سردبیران رسانه های مختلف در رابطه با عدم برگزاری دیدار تدارکاتی برابر تیم های بزرگ به صحبت پرداخت. او که با سوالی در این رابطه رویرو شد گفت: یک بار برای همیشه در این رابطه حرف خواهم زد. بعضی ها می پرسند چرا در برابر تیم های بسیار بزرگ دنیا بازی نمی کنیم، حتما تیم هایی مانند برزیل و انگلیس و تیم های دیگر بزرگ دنیا تمایل دارند با ایران بازی کنند اما حداقل یک و نیم میلیون دلار برای هر بازی دریافت خواهند کرد.
او ادامه داد: بعضی ها به دانشگاه دولتی می روند اما بعضی ها به دانشگاه های خصوصی، همه نمی توانند هزینه های دانشگاه های خصوصی را متحمل شوند، بنابراین هزینه کردن مبالغی اینچنینی برای ما بسیار زیاد است.
سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: باید تیم ها را به دسته های مختلف تقسیم کنید و سپس در رابطه با برنامه های خود تصمیم گیری کنید، بعضی ها فکر می کنند بازی با تیم های ملی برزیل و انگلیس و حتی پرتغال بهترین بازی ها برای پیشرفت ما خواهد بود اما در حقیقت اینگونه نیست و این تفکری کاملا اشتباه است، قبل از اینکه من به ایران بیایم شما با تیم ملی برزیل بازی کردید و آن بازی را با سه گل به حریف واگذار کردید، این چه دستاوردی برای ایران داشت جز اینکه غرور و اعتماد به نفس بازیکنان را از آنها گرفت و هواداران را غمگین کرد.
کی روش در پایان پاسخ به این سوال گفت: ما باید پله پله پیش برویم و توانایی های خودمان را نشان دهیم تا وقتی در برابر تیمی مانند آرژانتین بازی می کنیم آنها از ما باد بگیرند، ما باید بازی های دوستانه را مدیریت کنیم ولی چیزی که مشخص است نباید به دام لطمه زدن به خود بیفتیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز