روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
چرا تراکتور راه بارسا را نرفت؟

محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات، اتفاق تلخی برای تراکتورسازی بود. آن‌ها بازیکنانی که نیم فصل خریده بودند را از دست دادند و آخر فصل هم نتوانستند به جای بازیکنان جدا شده، ستاره جدیدی بخرند. نکته عجیب، این بود که تراکتوری‌ها تلاشی برای تکرار الگوی بارسا هم نکردند و بازیکنی برای نیم فصل دوم نخریدند.
بارسا زمانی که فهمید از نقل و انتقالات محروم است، دو بازیکن برای نیم فصل خرید. بازیکنانی که می‌دانست نیم فصل امکان جذب آن‌ها را نخواهد داشت. تراکتورسازی هم می‌توانست از حالا، تیم خوبی برای نیم فصل دوم ببندد. با بازیکنانی که بعد از قرارداد با تراکتور، نیم فصل به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می‌کنند و نیم فصل دوم برای این تیم به میدان بروند.
شاید زمانی که لیگ به تعطیلات نیم فصل برسد و تراکتورسازی نتواند از بین بازیکنانی که با باشگاه‌هایشان قرارداد دارند ستاره بزرگی جذب کند، اشتباه آن‌ها بیشتر به چشم بیاید. باشگاهی که می‌توانست حداقل، برای نیمی از فصل شبیه همیشه و پرستاره باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز