روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 651
  • 702
  • 1,334,852
چرا نصرتی خانه‌اش در تبریز را تحویل نداد؟

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل گسترش فولاد در اظهارنظری اعلام کرده محمد نصرتی با اینکه در تهران حضور دارد و زندگی می‌کند اما هنوز منزل مسکونی که سال گذشته باشگاه گسترش فولاد دراختیارش گذاشته بود را تحویل نداده است.
نصرتی در واکنش به این اتفاق به “ورزش سه” گفت: «وقتی یک بازیکن از باشگاه قبلی‌اش جدا می‌شود، اولین کاری که باید انجام شود، تسویه حساب است. مسئولان گسترش فولاد حتی به خودشان زحمت ندادند که تماس بگیرند و از من بخواهند برای تسویه حساب به تبریز بروم. از نصیرزاده که خودش حقوق می‌داند، تعجب می‌کنم که این حرف‌ها را زده است. من هنوز از دو فصل قبل طلبکار هستم و پارسال نیز نیمی از مبلغ قراردادم پرداخت نشد. آنوقت چطور این ادعا را انجام می‌دهند؟»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز