روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
چرا همیشه پای پرسپولیس در میان است ؟

درگیری فیزیکی در دیدار های فوتبال در شرایط حساس قابل پیشنی است اما زمانی که در تمام درگیری ها رد پای یک تیم دیده   می شود شاید بتوان با اجرای قوانین مربوطه احکامی بازدارنده برای این تیم و هوادارانش صادر کرد.
درگیری فیزیکی در دیدار های فوتبال در شرایط حساس قابل پیشنی است اما زمانی که در تمام درگیری ها رد پای یک تیم دیده می شود شاید بتوان با اجرای قوانین مربوطه احکامی بازدارنده برای این تیم و هوادارانش صادر کرد.
در دو فصل اخیر رقابت های لیگ برتر ؛ چهار بار شاهد درگیری های پر حاشیه در سطح لیگ برتر بوده ایم و نکته قابل توجه در این رابطه حضور پرسپولیس به عنوان پای ثابت این چهار اتفاق است ؛ در فصل پانزدهم این رقابت ها و در دیدار استقلال اهواز با پرسپولیس شاهد درگیری بین هواداران دو تیم و صدمات زیادی بودیم ؛ دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس در ازادی هم تا سال ها از اذهان هواداران فوتبال فراموش نخواهد شد.
در فصل جاری نیز دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس با حواشی زیادی همراه بود با این حال هواداران تراکتورسازی توانستند بر حاشیه ها غلبه کرده و نشان دهند ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی مشکل امنیتی ندارد اما در پایان دیدار این پرسپولیسی ها بودند که دوباره حاشیه سازی کرده و با ایجاد درگیری بازی را به جنجال کشیدند.
در هفته نهم رقابت های لیگ برتر نیز ؛ دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس شاهد حواشی نامطلوبی بود که قطعا پرسپولیسی ها در ایجاد آن بی تاثیر نبوده اند ؛ با این حال پرسپولیسی های همیشه طلبکار اعتقاد دارند هیچگاه عامل ایجاد درگیری نبوده اند و تیم حریف باید جریمه شود.
هواداران فوتبال به یاد دارند که دیدار های پرسپولیس پیش از این نیز صدمات غیر قابل جبرانی داشته و در بازی این تیم با سپاهان در لیگ هفتم و بعد از به حاشیه کشیده شدن بازی ؛ سرباز احمدی دو چشم خود را برای همیشه از دست داد.
به نظر می رسد در صورت بررسی عادلانه اتفاقات بازی های پرسپولیس با سایر تیم ها می توان به نکاتی دست یافت که با صدور احکام لازم و بازدارنده ؛ مانع ایجاد حاشیه و جنجال در دیدار های آتی لیگ برتر شد.
گفتنی است این تنها بخشی از مشکلات دیدار های پرسپولیس بوده و در بررسی دقیق تر به موارد بیشتری برخورد خواهیم کرد ؛ بدین ترتیب می توان گفت در   حاشیه های فوتبال ایران همیشه پای پرسپولیس در میان است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز