روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,273
  • 1,696
  • 1,392,134
چمنیان: برنامه کی‌روش برای تیم‌های ملی، یک نقطع عطف در فوتبال ایران است

سرمربی تیم ملی نوجوانان، برنامه ریزی کی‌روش و فدراسیون فوتبال برای تمام تیم‌های ملی مردان و بانوان را یک نقطه عطف برای فوتبال ایران می‌داند.
عباس چمنیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آغاز اردوی تیم ملی نوجوانان اظهار کرد: از پنج‌شنبه گذشته در اردو هستیم. ارودی خیلی خوبی بود. بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات بلند مدت که باعث دوری بازیکنان از فرم ایده‌آل شده بود، شرایط برای ما سخت‌تر شده بود. تعطیلات مقداری روی کیفیت کارمان تاثیر گذاشته بود اما با تلاش زیاد توانستیم به کیفیت خوبمان بازگردیم. اردوی بعدی ما هفته بعد برگزار می‌شود.
او درباره پیوستن برخی از بازیکنانش به تیم‌های لیگ برتری مانند سایپا، گفت: خوشبختانه عملکرد بچه‌ها خوب بوده و تیم‌های لیگ برتری با توجه به فضای جوانگرایی که حاصل تفکرات تاج و کی‌روش است، به جذب این بازیکنان ترغیب شده‌اند. الان هم خود فدراسیون مصر است که این روند ادامه داشته باشد. توجه کی‌روش به بازیکنان جوان در تیم ملی، انگیزه بازیکنان و باشگاه‌ها را افزایش داده است. بازیکنان جوان ما هم از دید بیرون نماندند. بازیکنان این فرصت را پیدا می‌کنند که شخصیت خودشان را شکل بدهند. البته در سالی که به جام جهانی می‌رویم، بازیکنان باید بیشتر در اختیار ما باشند.
سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه درباره جلسه چند روز گذشته کادرفنی تیم‌های ملی مردان و بانوان به ریاست کارلوس کی‌روش در مرکز تیم‌های ملی تاکید کرد: جلسه چند روز گذشته نقطه عطفی در فوتبال ما است. این جلسه بی سابقه بود. با توجه به جدیت و حساسیت تاج درباره ترسیم دورنمای فوتبال‌مان، سیستماتیک کردن فوتبال و دغدغه تاج، خوشبختانه این جلسه صورت گرفت. تیم ملی فوتبال بزرگسالان ما با حضور کی‌روش اعتبار و شخصیت پیدا کرده است و صاحب یک فرصت طلایی است. استمرار این روند می‌تواند به شکوفایی فوتبال ایران کمک کند و کی‌روش هم برنامه خوبی ارائه کرد. او می‌خواهد به رده‌های مختلف تیم‌های ملی کمک کند.
او ادامه داد: هیچ کشوری وجود ندارد که مانند ایران تمام تیم‌های فوتبالی‌اش به جام جهانی بروند. تیم‌های ما با وجود تمام محدودیت‌ها خوب عمل کردند. از این پس قصد داریم به صورت مشترک و واحد به سمت یک هدف قدم برداریم. با این برنامه آینده فوتبال ما تضمین می‌شود. در ادامه این جلسه از ساختمان مرکز تیم های ملی که طراحی کی روش بوده، بازدید کردیم. قرار شد همه رده‌ها در آنجا دفتر داشته باشیم. اتاق‌های مربیان کنار هم هستند. دفتر مربیان زیر ۱۷ سال، زیر ۲۳ سال و تیم ملی بزرگسالان کنار هم هستند. بخش‌های IT و پزشکی در این مرکز وجود دارد. می‌توانیم در یک مسیر گام برداریم.
چمنیان درباره قرعه کشی جام جهانی نوجوانان در اواسط تیرماه هم گفت: من و حسین مرادی، مدیر تیم ملی نوجوانان در بمبئی حضور خواهیم داشت و بعد از آن هم در کارگاه‌های آموزشی حاضر می‌شویم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز