روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 276
  • 1,066
  • 1,388,344
چمنیان: موافق انتقال مربیان تیم‌های ملی پایه به رده‌های بالاتر نیستم

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان می‌گوید با انتقال مربیان تیم‌های ملی پایه به رده‌های بالاتر به همراه بازیکنان موافق نیست و ایجاد تخصص در یک رده را یک متد اروپایی می‌داند.
عباس چمنیان در گفت‌وگو باخبرنگاران، درباره وضعیت تیم‌ ‌ملی فوتبال نوجوانان که برای رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال آماده می‌شود، اظهار کرد: بازیکنان به خاطر فصل امتحانات در استراحت هستند و از ۲۵ خرداد ماه اردوی تیم‌ ‌ملی آغاز می‌شود و تا شروع جام جهانی ادامه‌ خواهد داشت. هنوز بازی خاصی برای تیم‌ ‌ملی نهایی نشده ولی در این اردو یک بازی تدارکاتی را انجام خواهیم داد. ما وضعیت بازیکنان را چک می‌کنیم و آنها هر روز برای خود برنامه خاصی دارند و پس از پایان امتحانات تمرینات آغاز خواهد شد.
او درباره عملکرد تیم‌ ‌ملی جوانان در جام جهانی زیر ۲۰ سال و حذف از این مسابقات با یک پیروزی و دو شکست، گفت‌: به نظرم مجموعا عملکرد تیم‌ ‌ملی جوانان بد نبود و با کسانی که معتقدند تیم‌ ‌ملی موفق نبود، موافق نیستم. پتانسیل‌ فوتبال ایران همین است و آنها در گروه بسیار سختی قرار داشتند و به نظرم عملکردشان مثبت بود.
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نوجوانان درباره تصمیم گیری کمیته‌ فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره سرمربیان آتی تیم‌های امید، جوانان و نوجوانان، اظهار کرد: من از جلسه اخیر خبر ندارم و اولویت اصلی ما تمرکز بر روی تیم فعلی است تا در جام جهانی موفق شویم. هر تیمی و هر رده‌ای قابل احترام است و از من برای هر رده‌ای درخواست شود با افتخار آن را قبول می‌کنم. من موافق ابقای مربیان در رده قبلی هستم چرا که می‌توانند تجربیات خود را افزایش دهند و در همان رده به یک تخصص بالا دست پیدا کنند. من الگویی را که مربیان به همراه تیم خود به رده بالاتر می‌روند نمی‌پسندم و کار تخصصی در یک رده را که یک متد اروپایی است و در فوتبال جهان جا افتاده است، قبول دارم.
او ادامه‌ داد: هدف از آماده سازی تیم‌های پایه ارتقای سطح بازیکنان است. امیر حسین پیروانی در تیم‌ ‌ملی جوانان بازیکنانی را تحویل گرفته بود که عضو باشگاه‌های خاصی نبودند و بعد از حضور در تیم ملی راهی باشگاه‌های لیگ برتری و دسته یکی شدند. ما هم همین کار را در تیم‌ ‌ملی نوجوانان انجام می‌دهیم و ماموریت‌مان ارتقای سطح بازیکنان است. من کار در رده پایه را دوست دارم چرا که روز به روز شاهد پیشرفت بازیکنان هستم و این کار بسیار لذت بخش است.
چمنیان با بیان این که گزارش عملکرد فعالیت تیم‌ ‌ملی نوجوانان در تورنمنت پانداکاپ چین را برای اعضای کمیته‌ فنی ارسال کرده است، گفت‌: به دلیل ماه مبارک رمضان و طولانی بودن مسیر نتوانستم در این جلسه حاضر شوم اما گزارش را برای آنها ارسال کردم و در جلسه مورد بررسی قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز