روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 296
  • 857
  • 1,393,589
چمن یادگار مثل شن‌های ساحل حرکت می‌کند!

ایرانپوریان: محمد ابراهیمی پیشکسوت تراکتور است

مدافع تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش برای رسیدن به هردوجام نهایت تلاشش را به کار خواهد گرفت.
محمد ایرانپوریان درباره برتری تیمش مقابل صبای قم، عملکرد خوب خود در لیگ شانزدهم، شوخی های محمد ابراهیمی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:
حرف زدن درباره قهرمانی زود است
بازی خیلی خوبی با صبای قم انجام دادیم. ما در هردو نیمه شایسته برتری مقابل صبا بودیم و عملکرد مان عالی بود. خوشحالم که به ۳ امتیاز رسیدیم و صدرجدول را به دست آوردیم. امیدوارم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم و قهرمان شویم. البته از حالا خیلی زود است درباره قهرمانی حرف بزنیم. ما باید تا پایان فصل اینقدر خوب باشیم و به نتایج مطلوب برسیم.
پارسال هم همینطور کار می کردم
گل هایی که من می زنم، حاصل زحمات بچه ها است و کار خاصی انجام نمی دهم. قطعا به همه بازیکنان مدیونم و نمی توانم الطاف بچه‌ها و کادرفنی را فراموش کنم. من سال گذشته نیز همینطور بودم اما شاید چون امسال بیشتر گل می زنم، اینقدر به چشم می آیم. امیدوارم بتوانم باز هم برای تیمم مثمرثمر باشم.
محمد ابراهیمی، پیشکسوت تراکتور است!
محمد ابراهیمی بازیکن شایسته ای است که در عملکرد تراکتور بسیار تاثیرگذار بوده است. او هروقت کار تراکتور گره می خورد، بازی را برمی گرداند و کار را در می آورد. محمد بچه بامزه ای است و شنیدم شوخی کرده و گفته من موذیانه در کار مهاجمان دخالت می کنم. جالب اینکه تمام شادی های گل تراکتورسازی را او طراحی می کند و هرکس گل می زند سریعا خودش را می رساند تا بگوید چه کار کنیم. به هر حال او پیشکسوت است و به عنوان پیر تراکتور باید به حرفش گوش کنیم!
چمن یادگار مثل شن های ساحل حرکت می کند!
چمن ورزشگاه یادگار خیلی بد است. حتی شرایط تمرین کردن هم در این زمین وجود نداشت و احتمال مصدومیت بالا است. امیدوارم شرایط این چمن خوب شود اما در حال حاضر چمن قدرت کافی برای نگه داشتن استوک را ندارد. با هر برخورد چمن کنده می شود و از طرف دیگر مثل شن های ساحل چمن زیر پا حرکت می کند!
هدف؛ رسیدن به دو جام
تیم ما امسال تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان است. ما روند خوبی را طی می کنیم و برای رسیدن به هردوجام می جنگیم. قطعا برای حفظ این موقعیت می جنگیم و باید هرکاری انجام دهیم تا هواداران را خوشحال کنیم.
بازی سختی با پدیده داریم
در سال های گذشته نتوانستیم مقابل پدیده نتایج خوبی بگیریم اما برای حفظ صدرنشینی در بازی این هفته باید ۳ امتیاز را کسب کنیم. بازی سختی با پدیده داریم.
به مردم آذربایجان تسلیت می گویم
به مردم آذربایجان بابت اتفاقی که در تصادف قطار رخ داد، تسلیت می گویم. قطعا هم ما در غم این عزیزان شریک هستیم. امیدوارم خداوند به بازماندگان این حادثه صبر بدهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز