روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 751
  • 879
  • 1,439,191
چنان رفتار کنیم که جوانان از ما الگو بگیرند

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: چنان رفتار کنیم که جوانان تحمل افکار مختلف را از ما الگو بگیرند.
شکور اکبر نژاد در صحن علنی شورای اسلامی تبریز با اشاره به حواشی رخ داده در جلسه هفته گذشته شورای اسلامی شهر، گفت:شنیدن نظرات متفاوت و حتی مخالف هنری است که باید آن را یاد بگیریم. مسئولیت بسیار مهم ما این است که در گفتارها، چنان رفتار کنیم که جوانان تحمل افکار مختلف را از ما الگو بگیرند. وی با بیان اینکه ️امیدواریم سوال از شهردار به توسعه مدیریت شهری منجر شود نه تکرار لجاجت ها و دشمنی های دوره های گذشته، گفت:طرح سوال، فرصت مناسبی برای روشنگری و جلوگیری از فسادهای احتمالی است و لذا همه ما باید بر اساس سفارشات دینی با زبان احترام با هم سخن بگوییم و اشتباهات احتمالی مان بپذیریم.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز خاطرنشان کرد: هفته گذشته شاهد اتفاقات خوبی نبودیم و امیدواریم دیگر شاهد چنین رویدادهایی در مجلسی که منتخب مردم این شهر است، نباشیم.
این گزارش حاکی است، در این جلسه از شورای اسلامی شهر تبریز شهردار پاسخگوی سولات دبیر اول شورا مبنی بر استخدام های اخیر شهرداری خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز