چندین سال است که خرید جنس خارجی در ارتش ممنوع است

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و آمادگی بسیار بالایی برخوردار است که جرات هر گونه ماجراجویی را از دشمن سلب می کند.
به گزارش خبرنگاران امیر سرتیپ دوم ستاد “غلامحسین ظهیر مالکی” در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز فرا رسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش را گرامی داشت و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و آمادگی بسیار بالایی برخوردار است که جرات هر گونه ماجراجویی را از دشمن سلب می کند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: ما در انجام ماموریت ها و وظایف مختلف ارتش از جمله در آمادگی و مقابله با هر گونه تجاوز نظامی علیه تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران، همکاری با نیروی انتظامی و سپاه پاسداران برای مقابله با یاغیان، اشرار و قاچاقچیان برای حفظ منافع ملی، کمک به دولت جهت سازندگی، آموزش و بهداشت مردم و آموزش نیروهای زمینی، دریایی و هوایی برای انجام ماموریت های محوله به نحو احسن آمادگی کامل داریم.
امیر سرتیپ ظهیر مالکی تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه نوآوری و خود اتکایی امروز بزرگترین نیرو در منطقه هستند، اما هدف این نیروی بزرگ حفظ امنیت و صلح و دفاع از مظلومان است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه به دفع فتنه داعش اشاره کرد و گفت: در سالی که گذشت بحمدلله طومار داعش در هم پیچیده شد. شما ملاحظه فرمودید آنچه که داعش را در هم پیچید، الگوی مقاومت برآمده از انقلاب اسلامی ایران بود و دیدید که نشست های مختلف بین المللی درباره بحران سوریه بدون حضور ایران نتیجه بخش نبود و امروز مشاهده می فرمایید که جمهوری اسلامی ایران به همراه ترکیه و روسیه درباره صلح در سوریه نقشه راه می دهند؛ این عزت به دست نیامده است مگر با جانفشانی نیروهای مسلح و خون های پاک شهدای حرم.
این مقام ارشد ارتش در آذربایجان شرقی در ادامه گفت: امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامیده شده است، ارتش جمهوری اسلامی ایران تدبیر رهبری را سرلوحه برنامه ریزی های خود قرار داده است.
امیر سرتیپ ظهیر مالکی تاکید کرد: چندین سال است که خرید جنس خارجی در ارتش ممنوع شده است و به دلیل نوع کاری که ارتش دارد، خرید محصولات خارجی در ارتش جایگاهی ندارد.
وی در ادامه به آمادگی های رزمی و عملیاتی یگان های مختلف ارتش اشاره کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با انجام رزمایش های مختلف، ایجاد آسمان امن، ورود به دریاهای آزاد، عبور از کانال سوئر، انجام ماموریت های بین المللی و تامین امنیت مدار ۱۰ درجه و خلیج عدن، آمادگی نیروهای چهارگانه ارتش را به خدمت مردم عزیز عرضه داشته است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز ارتش ما با طی مسیر بالندگی به ارتشی مقتدر بدل شده است. ارزشی بودن، مردمی بودن و ولایی بودن از بارزه های مهم ارتش است.
امیر سرتیپ ظهیر مالکی ادامه داد: امروز در سایه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، ایران در آرامش است. ما فرزندان شما در نیروهای مسلح به مانند همه سال های گذشته آماده نبرد و جانفشانی برای حفظ حریم و امنیت شما هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از