چیدمان درستی برای دعوت از هنرمندان در جشنواره فیلم فجر وجود ندارد

بازیگر فیلم سینمایی «متولد ماه مهر» معتقد است، چیدمان درستی برای دعوت از هنرمندان و سینماگر برای حضور در جشنواره فیلم فجر وجود ندارد.
ستاره اسکندری افزود: هنرمندان و سینماگران سالهای زیادی از زندگی خود را در عرصه هنر گذاشته و همواره نیاز به توجه و حمایت مسوولان دارند و جشنواره فیلم فجر می تواند محلی برای این توجه باشد.
وی ادامه داد: همواره در جشنواره فیلم فجر طی سال های مختلف دیده ام، فقط عوامل فیلم هایی که در جشنواره به نمایش در می آید، فقط حضور دارند و بقیه هنرمندان مظلوم واقع می شوند.
بازیگر سریال تلویزیونی «شوق پرواز» ادامه داد: در حالیکه مسوولان باید چیدمان درستی برای دعوت از هنرمندان به منظور حضور در جشنواره فیلم فجر داشته باشند و به آنان نگاه ابزاری نشود که هر وقت در فیلمی بازی کردند و می خواهد به نمایش درآید، در مراسم حضور یابند.
اسکندری تصریح کرد: دعوت از همه هنرمندان برای حضور در جشنواره فیلم فجر نوعی احترام به آنها است و تنها کاری می تواند در پاسداشت از فعالیت این افراد از سوی مسوولان سینمایی باشد.
بازیگر سریال تلویزیونی «نرگس» همچنین با انتقاد از انتخاب فیلم ها از سوی هیات داوران برای نمایش در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: در فیلم های «خانه کاغذی» ساخته مهدی صباغ زاده، «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی و «دریاچه ماهی» از مریم دوستی بازی کردم که به جشنواره فیلم فجر امسال ارسال شدند اما از سوی هیات داوران انتخاب نشدند و از این اقدام آنها تعجب می کنم.
اسکندری با طرح این سووال که هیات داوران بر چه اساس فیلم ها را انتخاب می کنند؟، افزود: به نظر می رسد انتخاب و داوری های جشنواره فیلم فجر امسال نیز گرفتار مسایل حاشیه ای شده که البته هر سال شاهد این مسایل هستیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz