روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 22
  • 969
  • 1,384,298
چینی‌ها پیشتاز حضور خبرنگار در ایران

فهرست مجوزهای «روادید مطبوعاتی زمان‌دار» برای خبرنگاران غیرمقیم رسانه‌های خارجی که در آبان ١٣٩۵ به ایران آمدند، منتشر شد.
در آبان ماه سال ۱۳۹۵ مجموعا برای ۶۰ خبرنگار و عوامل خبری وابسته به ۳۱ رسانه خارجی از ۱۴ کشور جهان، مجوز روادید مطبوعاتی صادر شده است.
در آبان ماه امسال برای خبرنگاران و رسانه‌های کشورهای فرانسه، آمریکا، ایتالیا، آلمان، چین، هلند، کره جنوبی، روسیه، اتریش، تایلند، اکراین، تونس، قزاقستان و هند مجوز روادید مطبوعاتی صادر شد.
با توجه به آمار اعلام شده توسط اداره کل رسانه‌های خارجی وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چین با ۹ نفر خبرنگار، آلمان با ۷ خبرنگار و کشورهای فرانسه، ایتالیا، اکراین، تایلند و کره جنوبی هر کدام با ۶ خبرنگار بیشترین تعداد خبرنگاران از رسانه‌های خارجی را به خودشان اختصاص داده‌اند. همچنین کشور اکراین با ۶ رسانه، کره جنوبی با ۵ رسانه و کشورهای ایتالیا و فرانسه هرکدام با ۳ رسانه بیشترین تعداد رسانه‌ها را به خود اختصاص داده‌اند که مجوز روادید مطبوعاتی برای آنها صادر شده است. کشورهای قزاقستان، تونس، هلند، آمریکا و تایلند نیز هرکدام با یک رسانه در آبان ماه امسال به کشور ایران آمدند.
به گزارش اداره کل رسانه‌های خارجی، حدود ١۵٠ رسانه بین‌المللی دارای دفتر نمایندگی فعال در ایران هستند و رسانه‌های دیگری که در ایران دفتر ندارند، بنابر تقاضا، مجوز فعالیت زمان‌دار دریافت می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز