روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 362
  • 761
  • 1,333,063
ژاپن هم به دنبال اعمال تحریم‌های یک جانبه علیه کره شمالی است

نخست وزیر ژاپن به دولت این کشور دستور داده پیش‌نویس تحریم‌های یک‌جانبه‌ای را علیه کره شمالی به دلیل آزمایش هسته‌ای اخیر این کشور آماده کند.
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک،خبرگزاری کیودوی ژاپن به نقل از یوشیهیده سوگا، دبیر ارشد کابینه دولت ژاپن گزارش داد، دولت این کشور باید آماده تشدید تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ به منظور محدود کردن بلندپروازی‌های هسته‌ای این کشور باشد.این اقدام پس از آن رخ می‌دهد که کنجی کاناسوگی، رئیس دفتر امور آسیای دولت ژاپن و سونگ کیم، نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی به خبرنگاران اعلام کردند در خصوص شدیدترین تدابیر ممکن علیه پیونگ یانگ توافق کرده‌اند. آنها گفتند، هم به صورت یک جانبه و هم در همکاری با یکدیگر این تدابیر راعلیه کره شمالی اجرا خواهند کرد.
پیونگ یانگ تایید کرد برای دومین بار در سال جاری میلادی یک تکنولوژی تسلیحاتی هسته‌ای را آزمایش کرده است. این پنجمین آزمایش هسته‌ای است که تا کنون از جانب کره شمالی انجام شده و بر اساس  گزارش ها بزرگترین آزمایش از میان این پنج آزمایش بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز