روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 544
  • 1,001
  • 1,356,883
کابوس بزرگ رقیب مرموز ایـــران

در فاصله چند ساعت مانده به بازی حساس با ایران در اولین جدال گروه D جام ملت های آسیا کابوسی بزرگ اردوی رقیب مرموز تیم ملی را در برگرفته است.
به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی یمن در حالی تمرینات خود را برای اولین تجربه مرحله نهایی جام ملت های آسیا و رویارویی با ایران پشت سر می گذارد که این روزها کابوسی بزرگ روی سر این تیم سایه افکنده است. گرفتار شدن ستاره های کلیدی یمن در بند مصدومیت باعث شد تا تمامی اخبار پیرامون این کشور جنگ زده حاضر در جام هفدهم تحت الشعاع همین موضوع باشد.
این کابوس وقتی جالب تر می شود که بدانید دروازه بان های اول و دوم یمن کلیدی ترین مهره های مصدوم جان کوشیان سرمربی اسلوواک قلمداد می شوند که باعث شده این مربی ۵۸ ساله با دغدغه های فراوانی خود را برای بازی با ایران آماده کند.
تیم رسانه ای حاضر در اردوی یمن از طریق صفحات مجازی با انتشار تصویری از تمرینات اختصاصی و عجیب دو دروازه بان اول تیم یعنی محمد عیاش و حسین قاضی مدعی شد کادر پزشکی سخت در تلاش برای بهبودی هر چه سریع تر این دوبازیکن است.
بنا به اعلام تیم پزشکی یمن هر دو گلر اول و دوم یمن در اردوی آماده سازی مالزی همین طور بازی دوستانه با سوریه دچارآسیب دیدگی شدند و این روزها در حال سپری کردن تمرینات اختصاصی ویژه برای رسیدن به بهبودی کامل هستند تا بلکه به بازی با ایران همین طور دو جدال دیگر با عراق و ویتنام برسند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز