روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 170
  • 702
  • 1,334,371
کابینه دوازدهم محبوبترین کابینه پس از انقلاب است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به رأی بالای نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی گفت: انسجام، اتحاد، همدلی، یکپارچگی معاونان پارلمانی وزارتخانه‎ها و دستگاه‌های اجرایی حتی میز خارج از دولت حقیقتا قابل تقدیر و تحسین بود که مدیریت همه با من بود.
حسینعلی امیری در گفت‎و گو با خبرنگاران درباره تلاش معاونان پارلمانی دستگاه‌های مختلف دولت برای اخذ رأی اعتماد اعضای کابینه گفت: برای بسترسازی کسب رأی اعتماد وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، بیش از ۵۰۰ جلسه و دیدار فراکسیونی، کمیسیونی، فراکسیون منطقه ای و محلی، دیدار چهره به چهره نمایندگان مجلس با وزرای پیشنهادی برگزار کردیم.
وی افزود: مجلس در یک فضای کارشناسی موضوع صلاحیت وزرای پیشنهادی و برنامه های شان را بررسی کرد. جلسه رأی اعتماد هم در فضایی آرام و منطقی برگزار شد. مخالفان کاملا در موضوع صحبت کردند و دغدغه داشتند. وزرا در همان محورها پاسخ دادند. مدیریت خیلی خوب آقای لاریجانی و نواب مجلس واقعا قابل تقدیر و تحسین بود. وزرای پیشنهادی در ساختاری که دولت برای شان تعریف کرده بود، حرکت کردند. مجموعه شرایط دست به دست هم داد و وزرای پیشنهادی رأی اعتماد خیلی خوبی کسب کردند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در پاسخ به این سئوال که آیا می شود گفت شما لابی من دولت در مجلس هستید؟ اظهار کرد: من از لفظ لابی خیلی خوشم نمی آید، ولی از لفظ مشورت، مدیریت و کمک برای بسترسازی، شفاف سازی و بیان دیدگاه ها استفاده کنیم خیلی بهتر است.
امیری در پاسخ به این سئوال که آیا می توان گفت هیأت وزیران دولت دوازدهم محبوبترین کابینه از اول انقلاب تاکنون است چون بیشترین رأی موافق را از مجلس به دست آورد؟ گفت: بله، دوازده نفر از وزرا بالای ۲۲۵ رأی موافق آوردند که قابل توجه است. از همه نمایندگان مجلس با هر دیدگاهی و همه فراکسیون مجلس با هر نگرش سیاسی تقدیر و تشکر می کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز