روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
کاراته‌کاهای شاخصی در پاریس حضور خواهند داشت

ملی پوش کاراته ایران پیش از حضور در مسابقات کاراته وان پاریس اظهار کرد: تمام کاراته کاهای شاخص در مسابقات پاریس حضور خواهند داشت و امیدوارم نتایج در خورشان کاراته ایران را کسب کنیم.
رزیتا علیپور در گفت و گو با ایسنا، درباره رقابت های کاراته وان پاریس که نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ است، بیان کرد: در سومین مرحه اردوی آماده سازی قرار داریم و شرایط و اردوها از نظر فنی، روحی و روانی خوب است. تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم، مخصوصا تمرینات کاراته. تمرینات فنی کاراته برایم اهمیت بسیاری دارد و در این اردو ها از این وضعیت راضی هستم. کاراته وان پاریس نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ است که اهمیت بسیار بالایی دارد و تمام کاراته کاهای شاخص در آن حضور خواهند داشت. امیدوارم نتیجه در خورشان کاراته ایران را کسب کنیم.
او در ادامه درباره بازیهای آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی در سال ۲۰۱۸ تصریح کرد: سال پرترافیکی را در پیش داریم، قطعا اردوهای بلند مدت و مسابقات متعدد بسیار می تواند به ما کمک کند. حضور در رقابت های کاراته وان بسیار مهم است و بعد از مسابقات کاراته وان پاریس، دو کاراته وان هلند و دوبی را تا پیش از عید در برنامه داریم. تمرینات در اردو باید با جدیت پیگیری شود چرا که بازی های آسیایی و جهانی را در پیش داریم که بسیار با اهمیت است.
ملی پوش کاراته ایران در ادامه با اشاره به پیشرفت آسیایی ها خاطر نشان کرد: پیشرفت آسیایی ها در چند سال اخیر بسیار چشمگیر است. در مسابقات جهانی برایم عجیب بود که پنجاه درصد سکونشیان در هر وزن از آسیا بودند و این کار را برای ما سخت می کند. امیدوارم در روز مسابقه در هر رویدادی که حضور داریم روزِ خوبِ ما باشد و ملی پوشان همه قابلیت خود را نشان دهند و نتایج خوبی را کسب کنند.
علیپور در پایان گفت: همه ملی پوشان در تلاش هستند. امیدوارم لطف خدا شامل حال ما شود و دست پر از مسابقات برگردیم. از بهرامی تشکر می کنم که تمام نکات ریز را نیز گوشزد می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز