روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 81
  • 814
  • 1,335,817
کارخانه: فرقی ندارد در فینال حریف کدام تیم شویم

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تفاوتی نمی‌کند در فینال با کدام تیم بازی کنیم.
مصطفی کارخانه در پایان دیدار تیمش با سایپا گفت: تیم ما در طول این فصل لیگ از ابتدا نمایش خوبی داشت و در اکثر هفته‌ها صدرنشین بود. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که ما با شایستگی راهی فینال شدیم.
وی درباره دیدار تیمش مقابل سایپا و پیروزی در این مسابقه، گفت: در این مرحله به یک تیم سخت‌کوش برخورد کردیم. حساسیت بازی برای ما بیشتر از سایپا بود و این کاملا طبیعی است. مهره‌هایی که ما داریم و همچنین هزینه‌ای که برای تیم صورت گرفته باعث شده استرس و فشار بیشتری را داشته باشیم و همه از ما انتظار داشتند که به فینال راه پیدا کنیم.
کارخانه ادامه داد: با اتکا به تجربه بیشتر بازیکنانمان نسبت به سایپا توانستیم مقابل سایپا به برتری برسیم. این تیم در خیلی از دقایق بازی ما را آزار داد اما در نهایت پیروزی با تیم ما بود که تجربه بیشتری در دقایق حساس داشتیم.
وی با بیان این مطلب که برایش تفاوتی ندارد حریفش در فینال کدام تیم باشد، گفت: هر تیمی که بتواند به فینال راه پیدا کند به این معنی است که تیم قدرتمندی است. ما روی پله آخر ایستاده‌ایم و فقط یک «یا علی» تا قهرمانی فاصله داریم. در فرصتی که در اختیار ماست، ریکاوری مختصری انجام خواهیم داد تا برای فینال آماده شویم.
وی افزود: هم پیکان تهران و هم شهرداری ارومیه تیم‌های قوی و ریشه‌دار هستند که بازی مقابلشان ساده نیست. ما بدون توجه به اینکه کدام تیم حریف ما در فینال است تمرینات خود را آغاز کرده و خود را برای دیدار نهایی و کسب سکوی قهرمانی آماده می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز