روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 24
  • 841
  • 1,328,757
کارخانه: معروف سه برابر بازیکنان ما پول گرفته !

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در واکنش به صحبت های پیمان اکبری مبنی بر هزینه های زیاد حریف در این فصل می گوید: نباید پای هزینه و از این قبیل حرف ها را به میان کشید ، اگر اینگونه باشد ، معروف هم سه برابر بازیکنان ما پول گرفته.
پس از پیروزی دور از انتظار بانک سرمایه مقابل پیکان که از بازی ۲ بر صفر باختی، بردی ۳ بر ۲ ساخت سرمربی پیکان در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:« بانک سرمایه حداقل سه برابر ما هزینه کرده و بازیکن دارد و دست کادر فنی این تیم بر خلاف ما برای تغییر باز است.»
مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در پاسخ به این اظهار نظر این طور می گوید:«باید جنبه باخت را داشته باشیم و نباید پای هزینه و از این قبیل حرف ها را به میان کشید ، اگر اینگونه باشد ، معروف هم سه برابر بازیکنان ما پول گرفته !»
کارخانه در مورد تصمیم سازمان لیگ مبنی بر اینکه کاپ قهرمانی را بعد از مسابقه فینال به تیمها نخواهند داد و سال آینده این اتفاق خواهد افتاد هم افزود:«این تصمیم خوب نیست و سال های گذشته هم فینال در روزهای نزدیک تر به پایان سال برگزار شد و کاپ قهرمانی را داده اند. تیم ها این طور سرد می شوند و آن طور مراسم جذابیت چندانی ندارد اما در هر صورت امیدوارم شان تیمهایی که حافظ منافع تیم ملی هستند حفظ شود. »

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز