روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 265
  • 659
  • 1,437,826
کارلوس کی‌روش: وزیر ورزش هم احترام شایسته ای به تیم ملی نگذاشت

به گزارش خبرنگار ان «ضمن اینکه آرزوی موفقیت می‌کنیم برای تیم ملی، اما این مراسم بدرقه خیلی سوت و کور بود.»، کارلوس کی‌روش پیش از سفر تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر در واکنش به طرح این موضوع یادآور شد: هشت سال پیش وقتی من به ایران آمدم مشکلات و چالش‌هایی داشتیم، اما امروز ما به قطر می‌رویم و مهمترین مسئله‌ای که بعد از هشت سال باقی مانده ساختمانی است که پشت سر من است و زمین و امکاناتی است که برای نسل‌های بعد ایران ساختیم. اینها می‌تواند برای نسل بعد ایران باقی بماند و این مهمترین مسئله است. ما توقع مراسم و جشنی قبل از اینکه بتوانیم نتیجه‌ای برای شاد شدن مردم کسب کنیم، نداریم و احتیاجی به این مراسم نداریم. نکته‌ای که می‌توانم بگویم این است که مسئله‌ای که ما را نکشد، قوی‌ترمان می‌کند.
وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان تیم ملی از عدم حضور مسئولان و عدم برگزاری مراسم بدرقه ناراحت هستند، تصریح کرد: من عذرخواهی می‌کنم، اما به نظرم شما کلمات بازیکنان را به خوبی متوجه نشدید! بازیکنان در مورد مراسم حرف نمی‌زنند. آنها در مورد احترام صحبت می‌کنند. تنها موضوعی که بازیکنان در موردش صحبت کردند، این است که این تیم، تیم ملی ایران است و در حال حاضر به جام ملت‌های آسیا اعزام می‌شود و تنها مطلب، احترام است که شاید درک این موضوع برای چند نفر سخت باشد. الان این وظیفه من است که به عنوان سرمربی این مطلب را عرض کنم، متأسفانه در چند ماه گذشته احترامی که باید به تیم ملی گذاشته می‌شد، گذاشته نشده است و با کمال احترام باید بگویم مخصوصاً از سمت آقای وزیر. البته مهم نیست و ما به این مسئله عادت کرده‌ایم. مطلبی که اهمیت دارد، بسیار ساده است، ما آماده این هستیم که توقعات را بالا ببریم و بیشتر بجنگیم و بیشتر تلاش کنیم. یک بار دیگر تأکید می‌کنم ما برای مردم بازی می‌کنیم و برای قلب آنها. در آخر هم مهم‌ترین مطلب هم برای تیم ملی این است که بتواند قلب‌های مردم را تسخیر کند و برای آنها که ساکت هستند تلاش کند، نه تعداد محدودی که در رسانه‌ها سروصدا می‌کنند.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص وضعیت مصدومان،‌ لژیونرها و لیست نهایی تیم ملی هم اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید ما در مرحله نخست اردوی‌مان در قطر ۲۱ بازیکن را در اختیار خواهیم داشت. تاریخ رسمی که باید لیست نهایی را برای جام ملت‌ها اعلام کنیم ۲۶ دسامبر سال جاری میلادی است و در نتیجه ۲۵ دسامبر ما لیست نهایی را اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر ۲۱ بازیکن در اردو داریم و ۹ بازیکن هم در لیست آماده‌باش ما هستند و مطمئناً این ۳۰ بازیکن تا سر حد توان خواهند جنگید تا تیم ملی در جام ملت‌ها موفق شود. ایمان دارم این بازیکنان، همه شانس و فرصت حضور و نشان دادن خود در جام ملت‌ها را خواهند داشت و ایمان دارم با کاری که کادر فنی تیم ملی انجام خواهد داد همه این بازیکنان آماده مسابقات خواهند بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز