روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 519
  • 753
  • 1,437,421
کارهای بزرگی در شهرداری تبریز انجام می گیرد

بر اساس این گزارش موسائی ، پس از ارائه گزارشات اعلام شده از سوی شهردار ، معاونین و مدیران و بررسی عملکرد ۶ ماهه منطقه یک بیان داشت : تمامی تلاشهای ما برای رسیدن به یک هدفی بوده که آن ارتقاء رضایت شهروندان است و این امر محقق نمی گردد مگر با تلاش و توان مضاعف در تمامی حوزه ها باید با تمام قدرت در جهت نیل به اهدافمان گام برداریم.
قائم مقام شهردار تبریز افزود: اجرای پروژه هائی مانند پله گذاری در کوچه های شیبدار مناطق کم برخوردار، کانالهای آبهای سطحی ، پیاده روسازی ، احداث پارک و بوستانهای محله ای ، فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی و… مصداق بارز تلاشهای جهادی در این منطقه می باشد و باید خدا قوت گفت به شهردار و تمامی معاونین و مدیران و کارکنان این مجموعه که برای رسیدن به اهدافشان از هیچ امری فروگذار نگشته اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره نمودند: کارهای بسیار بزرگی در شهرداری تبریز انجام می یابد و نباید اجازه داد مسائل حاشیه ای این اقدامات بزرگ را تحت الشعاع قرار دهد و تمامی همکاران با همدلی و همگرائی و مشارکت می توانند در مقابل مشکلات قدعلم نموده و در جهت رضایت مندی بیشتر شهروندان تلاش نمایند و این راه خستگی و فرسودگی را نمی طلبد ولازم است تمامی قدرتمان را برای سربلندی این مجموعه وزین به کار بندیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز