روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
کار سختی در آسیا خواهیم داشت

غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، درباره شرایط آزادکاران نوجوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: آخرین روزهای اردو را سپری می‌کنیم و تلاش زیادی شده تا بچه‌ها از نظر روحی و جسمی شاداب باشند. با توجه به نتایجی که سال گذشته رخ داد کار سختی خواهیم داشت، اما امیدوارم با توجه به تمریناتی که پشت سر گذاشتیم بچه‌ها بهترین عملکرد را داشته باشند. سال گذشته در آسیا سوم و در جهان هشتم شدیم و به همین دلیل می‌گویم کارمان سخت است و نتیجه قابل پیش‌بینی نیست چون فراز و نشیب در این رده سنی زیاد است، اما تلاش می‌کنیم بچه‌ها به ثبات و پایداری لازم برسند. تمام بچه‌ها انگیزه بالایی برای درخشش در مسابقات دارند. امیدوارم روز مسابقه همه خوب بجنگند و با ارائه کشتی زیبای ایرانی روی تشک رقابت‌ها، بهترین عملکرد و نتیجه را به دست آورند.‌ در این رقابت‌ها از نظر کمی حریفان کمتری نسبت به مسابقات جهانی حضور خواهند داشت، اما تیم‌هایی مانند قزاقستان، هند، و ازبکستان و تک ستاره‌های کره شمالی، کره جنوبی، ژاپن و مغولستان حریفان درجه یک ما هستند.
وی درباره آموزش زندگی حرفه‌ای از رده پایه به قهرمانان آینده گفت: اگر بتوانیم در این رده سنی و حتی از نونهالان زندگی حرفه‌ای را به بچه‌ها آموزش دهیم در رده‌های سنی بالاتر (جوانان و بزرگسالان) به مراتب کار راحت‌تری خواهیم داشت. کار کردن با این بچه‌ها لذت خاصی دارد و می‌توانیم به لحاظ اخلاقی و فنی اثرگذار باشیم. امیدوارم این لیاقت را داشته باشیم که به آینده کشتی کشور خدمت کنیم.
محمدی تصریح کرد: بچه‌ها از همین سن زندگی اردویی را یاد می‌گیرند؛ دور بودن از خانه و کنار آمدن با سختی‌ها و رنج‌های تمرینات سخت است، اما برای این سختی‌ها آموزش می‌بینند و امیدوارم قهرمانان بزرگی برای آینده ورزش در کشتی کشور باشند و بتوانند دل مردم را شاد کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز