روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 84
  • 749
  • 1,336,569
کاشت ۱۱۵ هزار بوته گل فصلی و دائمی توسط شهرداری منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ گفت: از ابتدای سال جاری در راستای افزایش زیبایی و طراوت فضای شهری ۱۱۵ هزار بوته انواع گل فصلی و دائمی در محدوده این منطقه کاشته شده است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، امجدی با بیان این که توسعه فضای سبز در معابر و بوستان ها، زیبایی و طراوت فضای بصری شهر را به همراه دارد، گفت: از ابتدای سال جاری ۱۱۵ هزار بوته انواع گل فصلی و دائمی در معابر، میادین و بوستان های سطح منطقه کاشته شده است.وی کاشت گل، نهال و درخت را در زیباسازی منظر شهری و ارتقای سطح سلامت روحی شهروندان تاثیرگذار دانست و افزود: سرو رونده، اطلسی، گازانیا، اختر و … از انواع درختچه ها و گل های فصلی کاشته شده در این منطقه می ‌باشد.
شهردار منطقه ۴ تولید بالغ بر یک میلیون نشاء گل را از دیگر اقدامات منطقه در حوزه فضای سبز عنوان کرد و افزود: ۳۷ هزار و ۳۰۰ متر مربع مربوط به مساحت گلکاری شده از کل فضای سبز منطقه می باشد.اکبر امجدی در ادامه سخنانش به اهتمام منطقه در راستای توسعه شبکه آب خام در پارک ها اشاره کرد و گفت: در مجموع ۱۳ هزار و ۹۰۰ متر لوله گذاری شبکه آب خام اجرا شده است.با توجه به محدودیت منابع آبی و لزوم صرفه جویی و استفاده بهینه از این نعمت الهی، کاهش ۴۳ هزار و ۹۰۰ متر مربع از سطح چمن کاری و جایگزینی انواع درختچه در دستور کار منطقه قرار گرفته و از ابتدای سال اجرایی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز