کاله مازندران حریف اردکانی را در هم کوبید

شانزدهمین دیدار و هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در شهرهای مختلف کشور دنبال شد که کاله مازندران در خانه میزبان خاتم اردکان بود.
نماینده مازندران در این مسابقات حریف اردکانی را با نتیجه سه بر یک در هم کوبید و به سه امتیاز شیرین خانگی رسید.
شاگردان جوان و جویای نام بهروز عطایی که در دور رفت نماینده اردکان را در شهرشان شکست داند این بار با انگیزه و حمایت تماشاگران آملی مقابل حریف ظاهر شدند.
در این دیدار حساس که در سالن ورزشی پیامبر اعظم شهرستان آمل برگزار شد سبزجامه‌گان کاله توانستند با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ ست نخست را از آن خود کنند.
بازیکنان تیم میهمان در ست دوم به خود آمده و با عملکرد بهتر و کسب امتیاز ۲۵ بر ۱۷ کار را به تساوی یک بر یک کشاند.
این دیدار نزدیک و حساس با قضاوت علی‌رضا قریب و میثم پارسه داوران بین‌المللی همراه بود و حسین پورکاشیان نماینده و ناظر فدراسیون بوده و بر روند بازی، عملکرد بازیکنان و تماشاگران نظارت داشت.
ست سوم این دیدار با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به سود نماینده مازندران مقابل اردکانی‌ها پایان یافت تا تفکرات بهروز عطایی و عملکرد بازیکنانش بر حریف چیره شود.
تیم والیبال کاله مازندران در ست چهارم نیز با امتیاز ۲۵ بر ۲۱ مقابل حرف خود به برد شیرین دست یافت تا در نهایت با نتیجه سه بر یک پیروز میدان لقب گیرد.
نماینده مازندران با ۵ پیروزی و ۱۰ شکست با توجه به یک بازی معوقه ۱۶ امتیاز داشته و در رده دهم جدول مسابقات جای گرفته است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz