روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 16
  • 700
  • 1,331,956
کامرانی‌فر از فدراسیون فوتبال رفت

پیش از آن که فدراسیون فوتبال استعفای رییس دپارتمان داوری را قبول کند، او محل کارش را ترک کرد.
به گزارش ایسنا، هنوز فدراسیون فوتبال درباره استعفای حسن کامرانی‌فر، رییس دپارتمان داوری موضعی نگرفته ولی با این حال، کامرانی‌فر وسایلش را برداشت و محل کارش را ترک کرد. او چند روز قبل به ایسنا گفته بود که دیگر نمی‌خواهد به کارش در دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ادامه دهد.
استعفای کامرانی‌فر بعد از آن مطرح شد که برخی داوران و کارشناسان داوری نسبت به نحوه مدیریت او در دپارتمان داوری انتقاد کردند. جوان‌گرایی، مهم‌ترین برنامه کامرانی‌فر برای جامعه داوری ایران بود که همین امر هم باعث شد که انتقادهای زیادی از او مطرح شود اما مدیر مستعفی دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تا آخرین لحظه بر روش خود ایستادگی کرد.
اختلاف دپارتمان داوری با کمیته داوران بر سر چیدمان داوران لیگ برتری هم یکی دیگر از مسائلی است که باعث شد حسن کامرانی‌فر عطای کار در حوزه مدیریت داوران را به لقایش ببخشد و کناره‌گیری کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز