روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 751
  • 700
  • 1,332,691
کامرانی‌فر: دوستان درگیر شورای شهر هستند نه داوری

پس از اظهارات حامد بیک زند داور معترض به اصفهانیان در جشن برترین ها که اعتراض او تبدیل به درگیری فیزیکی شد، حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری گفت: درباره سپردن چیدمان داوری به کمیته داوران و گرفتن این کار از دپارتمان اظهار کرد: «نگاهی که ما داشتیم، میدان دادن به داوران جوان بود و می‌خواستیم با جوانگرایی، داوری کشور وارد عرصه جدیدی شود تا داوران بین‌المللی بیشتری را به فوتبال دنیا معرفی کنیم. ما می‌خواستیم از داوران بیشتری استفاده کنیم تا جامعه داوری ایران را گسترش دهیم که متأسفانه این نگرش ما مورد قبول خیلی‌ها واقع نشد.»
حسن کامرانی‌فر درباره شایعه‌هایی مبنی بر استعفایش از ریاست دپارتمان داوری تصریح کرد: «به هر حال اعضای کمیته داوران درگیر کارهای دیگری نظیر شورای شهر بودند و وقت نداشتند. اکنون وقت آنها آزاد شده و می‌توانند براحتی برای داوری تصمیم بگیرند و کارهایی مثل چینش داوران را انجام دهند. رویکرد ما نیز جوانگرایی بود و وقتی می‌بینم در جایی که هستم به کار دوستان نمی‌آیم، ترجیح می‌دهم نباشم و در جای دیگری به داوری ایران کمک کنم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز