روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 146
  • 693
  • 1,436,295
کاهش بیکاری با حمایت از سرمایه گذاران

معاون فرماندار مراغه گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع سرمایه گذاری به کاهش آمار بیکاران در شهرستان و رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.
نقی مسکینی در نشست کارگروه های مرکز حمایت از سرمایه گذاری مراغه با موضوع بررسی مشکلات سرمایه گذاران، افزود: حمایت از سرمایه گذاران و مجریان طرح های اقتصادی و اشتغالزا سیاست راهبردی دولت تدبیر و امید بوده و از اجرای طرح های دارای توجیه فنی و اقتصادی حمایت می شود.
وی افزود: جذب سرمایه گذاران با توسعه تولید داخلی از نیازهای اساسی کشور و به خصوص شهرستان مراغه بوده که در این راستا نهادهای اجرایی این شهرستان موظفند علاوه بر جذب آنها در راستای حفظ سرمایه ها تلاش کنند تا بتوان علاوه بر حمایت از سرمایه گذاران، تولید داخلی را افزایش داد.
مسکینی ادامه داد: تسهیل در سرمایه گذاری نیازمند حذف استعلام های همسو توسط اداره ها برای سرمایه گذاران بوده و مهمترین راهکار برای حفظ سرمایه بخش خصوصی است که باید در این خصوص تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری های لازم را داشته باشند.پیگیری مشکلات سرمایه گذاران از اهداف تشکیل مرکز حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان است و رفع مشکلات این بخش در دستور کار قرار دارد و در این کارگروه ها دریافت تسهیلات خوداشتغالی برای متقاضیان و کمک به حل مشکل بخش تولید در دست بررسی است.حضور مدیران ادارات و کارشناسان مربوطه در این جلسات و آشنایی آنها با مشکلات بخش سرمایه گذاران شهرستان می تواند در رفع مشکلات و تسریع در فعالیت های آن ها موثر باشد.
وی ادامه داد: ایجاد زمینه مساعد برای سرمایه گذاری و تسهیل در موانع موجود اداری، مهم ترین رویکرد مرکز حمایت از سرمایه گذاری این شهرستان برای رونق اقتصادی در بخش های مختلف تولیدی و صنعتی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز