روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 412
  • 753
  • 1,437,314
کاهش سهم اقتصادی آذربایجان شرقی

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان‌ شرقی نسبت به کاهش سهم اقتصادی ازاعتبارات ملی و نیز کاهش شدید جمعیت این استان هشدار داد.
داود بهبودی در دیدار با استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اینکه این شرایط پیام و هشداری جدی برای فعالان اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و همچنین مسوولان نظام اداری است، افزود: با توجه به خروج سرمایه، تخصص و نیروی انسانی شاهد کاهش تراز کمی و کیفی نیروی انسانی استان در بلند مدت خواهیم بود.
وی اظهار داشت: این مسئله بر درآمدهای سرانه استان نیز تاثیرگذار خواهد گذاشت و ما به عنوان سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی که به طور عمده نقش تنظیم، تطبیق، راهبری، متولی گری و رصدگر توسعه دارد، باید با این پدیده‌ها مقابله کنیم.
بهبودی ادامه داد: ما قصد داریم طوری در استان نقش ایفا کنیم که بسیاری از دغدغه‌ها متوجه استانداری نشود و استاندار نیز در همین رابطه برخی از مسئوولیت‌ها را به خود ما محول کند.
وی بر لزوم تزریق امید، اعتماد و نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: رویکرد ما برای مقابله با محدودیت‌ها این است که مساله محور حرکت کنیم تا با ایجاد گشایش‌هایی در عرصه های اقتصادی با بن‌بست مواجه نشویم.
وی گفت: در همین راستا تلاش‌هایی انجام گرفته گرفته تا با دستگاه‌های مختلف از لحاظ بودجه‌ ای به اعتماد سازی برسیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز