روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 284
  • 778
  • 1,125,634
کاهش چشمگیر پرونده های مردمی با رسیــدگی به مطالبات عمومی

شهردار منطقه ۴ تبریز با اشاره به اینکه حل مشکلات اداری شهروندان، کارکرد اصلی دیدارهای مردمی است، از کاهش مراجعات مردمی در این منطقه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار، اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: تعداد مراجعان دیدارهای هفتگی و مردمی شهرداری منطقه۴، از متوسط ۳۵ نفر در سال گذشته، به ۱۵ نفر در سال جاری رسیده‌ که این امر نشان ‌دهنده کاهش بروکراسی اداری و تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان است.
وی با بیان اینکه هیچ یک از پرونده‌ها و دیدارها، روند راکد یا بلاتکلیف نداشته است، خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته سعی شده دیدارهای مردمی، به عنوان فرصتی برای شناسایی، احصا و طبقه ‌‌بندی مشکلات سطح منطقه، مورد توجه قرار گیرد.
شهردار منطقه۴ تبریز با اشاره به موضوع کلی دیدارهای مردمی، یادآور شد: مشکلات خدماتی، پرونده‌های شهرسازی و مطالبات عمرانی، بیشترین موضوعات مطرح در برنامه دیدارهای مردمی است.
امجدی با اشاره به همدلی و مشاکت ‌پذیری در سطح منطقه گفت: بخشی از دیدارهای مردمی، شامل مطالبات عمومی و سراسری، در مباحث مختلف عمرانی و اجتماعی است که این امر نشان‌ دهنده روحیه همدلی و مشارکت ‌پذیری در سطح منطقه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز