روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 644
  • 798
  • 1,334,143
کاهش ۹۰درصدی آنژیوگرافی بیماران قلبی با طب سنتی

یک متخصص قلب و عروق گفت: تدابیر طب سنتی در بیماری‌های قلبی و عروقی موجب کاهش ۹۰درصدی آنژیوگرافی خواهد شد چرا که با کمک طب سنتی می‌توان به بیماران به‌خصوص بیماران قلبی کمک کرد.
رحیم فیروزی درباره استفاده از روشهای طب سنتی برای درمان بیماران قلبی اظهار کرد: سیستم طب سنتی پتانسیل‌ بسیار بالایی در درمان بسیاری از بیماری‌ها دارد که می‌تواند بسیاری از هزینه‌ها را کم کند و برای بسیاری از بیماران راه‌گشا باشد و طب سنتی معنای واقعی اقتصاد مقاومتی است.
وی افزود: با توجه به بودجه هنگفتی که در کشورمان برای سیستم بهداشتی درمانی صرف می‌شود، می‌توان با طب سنتی هزینه‌های درمان مردم را کاهش داد؛ به‌طور نمونه، تدابیر طب سنتی در بیماری‌های قلبی و عروقی موجب کاهش ۹۰درصدی آنژیوگرافی خواهد شد چرا که با کمک طب سنتی می‌توان به بیماران به‌خصوص بیماران قلبی کمک کرد.
این متخصص قلب و عروق و دستیار تخصصی طب سنتی ایران تصریح کرد: روش‌های درمانی که امروزه در طب نوین مورد استفاده است، خطرات و عوارضی دارد که در هیچ کتب طبی به آن اشاره نشده است, آنژیو‌گرافی یکی از روش‌های درمانی است که خطرات زیادی دارد و هزینه زیادی بر دوش بیمار و نظام بهداشتی می‌گذارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز