روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
کاهش ۱۰ درصدی سرقت

رئیس پلیس آگاهی کشور با بیان اینکه بعد از تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و مبارزه با مواد مخدر، موفقیت‌های خوبی به‌دست آمده است، گفت: در زمینه مبارزه با سرقت طی دو سال اخیرشاهد کاهش ١٠ درصدی بوده‌ایم.
سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی کشور در حاشیه گردهمایی رؤسای پلیس آگاهی در ستاد ناجا در جمع خبرنگاران افزود: طی پنج سال قبل از تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و قاچاق کالا در پلیس آگاهی، آمارها نشانگر افزایش جرایم بود و در سال‌های ٨۶ تا ٩٢ سیر صعودی جرایم را داشتیم. اما از سال ٩٣ به بعد و پس از تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا که فرماندهی آن برعهده رئیس پلیس کشور است توفیقات زیادی به‌دست آمد که یکی از آنها کاهش ١٠ درصدی سرقت بوده است. سردار مقیمی اظهار کرد: همکاران ما در ناجا در همه رده‌های کلانتری، پیشگیری و اطلاعات، مرزبانی و همه آنانی که در کنار پلیس آگاهی به نوعی مبارزه با جرم را انجام می‌دهند، توانستند موفق باشند.
به گفته رئیس پلیس آگاهی، در سه ماهه امسال شاهد بیش از ۵٠ درصد افزایش ارزش ریالی در کشفیات قاچاق کالا بودیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز