روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 205
  • 374
  • 1,283,130
کدام مسئول خیانتکار است ؟

ماجرای آزادراه تبریز- سهند، از آن دست ماجراهایی است که به وعده های محقق نشده فراوانی گره خورده است. اما بعد از این عدم تحقق وعده ها ، یکی از نمایندگان تبریز، مسئولین دست اندرکار این پروژه را به خیانت نیز متهم نموده است.
بیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران گفته: دولتی‌ها با مسکن مهر برخورد سیاسی می‌کنند. وی تاکید نموده است : نتوانستیم وزارت راه را ملزم به تکمیل این بزرگراه کنیم چرا که بزرگراه تبریز- سهند که به مسکن مهر منتهی می‌شود و آن‌ها با مسکن مهر برخورد سیاسی می‌کردند و سعی داشتند اجازه ندهند حلاوت و شیرینی مسکن مهر را مردم بچشند به همین خاطر دولت در تکمیل بزرگراه تبریز-سهند تعلل می‌کند! وی تاکید کرده است:خداوند متعال ناظر و مردم قاضی هستند و عملکرد مسئولان خیانت‌کاشر را می‌بینند.
از گفته های این نماینده مردم چنین بر می آید که وی معتقد است بدلیل گره خوردن پروژه آزاد راه با مسکن مهر، دولت عملا در تکمیل این پروژه تعلل میکند و در واقع خیانتی در حال رقم خوردن است. هرچند در آخرین بازدید استاندار آذربایجان شرقی از این پروژه اعلام گردید این آزاد راه حیاتی برای سهند ، در شهریور ماه سال ۹۸ تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید !

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز