روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 72
  • 933
  • 1,362,004
کدام کشور هدف حمله بعدی داعش خواهد بود؟

رئیس سازمان دیده‌بان “تروریسم نوین” در انگلیس معتقد است عناصر گروه تروریستی داعش در حال برنامه ریزی برای حمله‌ای همه جانبه علیه مردم انگلیس است که مقیاس آن مشابه حمله مبارزان ارتش جمهوری خواه ایرلند در ۴۰ سال پیش خواهد بود.
”مکس هیل”، وکیل نظارت بر قوانین انگلیس در امور تروریسم و رئیس سازمان دیده‌بان “تروریسم نوین” در مصاحبه با روزنامه ساندی تلگراف گفته: تروریست‌های داعش شهرهای بزرگی را هدف قرار داده‌اند، اقدامات آنها به قدری بزرگ و گسترده است که نمی توان نادیده گرفت. تهدید آنها با برنامه هایی از پیش تعیین شده است و هر غیرنظامی را تهدید می کند. برنامه ریزی آنها حاکی از بروز خطری عظیم است که نباید آن را نادیده گرفت.بدون شک، رویداد خطرناکی در حال وقوع است و شدت آن مانند حمله ارتش جمهوری خواه ایرلند به انگلیس در دهه ۷۰ میلادی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز